Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Hot_Anonymous

Pasiūlymas išimti iš serverio sniper rifle

Ar sutinkate?  

58 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinkate?



Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveriui
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Mažins žaidėjų nepasitenkinimą vieni kitais, gerins veiksmų kokybę, bus smagiau žaisti vieni kitiems. 
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Siūlau išimti iš serverio sniper rifle, ir pakeisti jį dabartiniu administratorių ginklu - country rifle. Skiriasi tiek shooting rangas, pataikyti su juo taip pat sunkiau, žala taipogi mažesnė. Pastarosiomis dienomis labai padidėja tokių atvejų kai vienas klanas nuskridęs ant kalno ar kitos tolimesnės vietos šaudo kitą klaną/teisėsaugą ir nelabai yra ką daryti. 

Jeigu daug kam ši idėja nepatiktų, tai siūlau tada bent jau išimti galimybę laikyti sniper rifle klanų amunicijose, ginklų prekeivių sandėliuose ir palikti tik miesto ginklinėse.

  • Patinka 13
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiskai sutinku su sita ideja, butu gerai jog prakeistumete Sniper Rifle i Country Rifle ginkla, kadangi jis turi mazesni range'a ir mazesne zala, nebus visokiu Brigadu kurie pataiko 6/6. 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienareikšmiškai , bet kaip ir minėjai jai panaikintų , tai bent paliktų ginklinėse nusipirkt. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog reikia sumažinti awp žala ir vsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pilnai už, jau buvau gavęs baną už kažkokia lempa dėl awp, nereik isvis jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už,  ne Call of dutys čia, kad snaiperiu reikia, taip pat siūlau panaikinti ginklų prekeivių darbą nes jis yra apgailėtinas, viską perleist fūristam.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pilnai sutinku, yra alternatyva pakeisti jį dabartiniu admin ginklu ir tai puiki idėja. Per awp veiksmai neteko malonumo, WH + AWP sunaikina visa įdomumą šaudytis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš sutinku, bet manau visvien turėtų palikti policijos arba swat darbuotojams ir jį galėtų pasiimti tik aukšo rango žmonės

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

      Sutinku, kad jį išimtu tik iš prekybos ar amunicijos klanu, ir paliktu galimybe nusipirkti iš Ginklų Prekeivių ar ginklinės. Visiškai jį pašalinti nesutinku, kaip tik įdomu galvot taktikas, kaip užtatyt mašinas sleptis už mašinu tiek pačiuos narkotiku naikinimuos tiek visur. Tai čia mano nuomonė.

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Aurimas_Quatro rašė:

      Sutinku, kad jį išimtu tik iš prekybos ar amunicijos klanu, ir paliktu galimybe nusipirkti iš Ginklų Prekeivių ar ginklinės. Visiškai jį pašalinti nesutinku, kaip tik įdomu galvot taktikas, kaip užtatyt mašinas sleptis už mašinu tiek pačiuos narkotiku naikinimuos tiek visur. Tai čia mano nuomonė.

Ka tu čia svaigsti, kaip bl gali but įdomu slėptis už mašinos kai į tave šaudo 10 mentu? gal sakykit bijot kad išims sniperį iš servo ir nebe nuvažiuosit ant kalno pašaudyt gaujinių narkotikų zonos metu ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PALIKIT TA snaiperi geras ginklas pašaudyt nuo kalnų per narkus žiauriai fun aš prieš

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...