Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Katinukas_Walfer

Peikiu Just_Delete

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Katinukas_Wolfer
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Just_Delete
3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute,P.s zodis verksnis niera izeidimas,verksnis-zmogus kuris verke.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąa19625261d7b3cdaacc5d19f61144f3e488.png

0b928d4929abfd9da120429b5f270ab0209.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įžeidei ne mane, o Hennessy. Gavau prašymą tave užtildyti, jog tu jį įžeidei. Man nesvarbu ką tu jam parašei, išvada ta, kad jį įžeidei, todėl už tai ir gavai atitinkamą bausmę.

 

P.S tavo paaiškinimas apie verksnį, kad tai ne įžeidimas, o žmogus kuris verkia tai visiškai to nesupratau ką norėjai tuom pasakyti.

Homoseksualas tai žmogus, kuriam labiau patinka vyrai:

 

Ką tu, homkseksuale? Neįžeidimas?

Esmę supratai, nebekurk freepost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kek jums metu abiem po 12 jo pidaras-zmogus kurem patinka vyrai neizeidimas,homosesualas-irgi neizeidimas,ir jei tu man sakysi kad as homoseksualas as nesizeisiu nes as toks nesu logiskai?Sio metu verksnis ne kados nebuvo izeidimas jei jus neskeret izedimo ne neizdeimo tai ne mano problemos,sakau dar karta Verksnis-zmogus kuris verke,tas pats kaip ir su vaiku  vaikai verke pastovei tai ka jei tu ji pavadinsi verksniu tu ji izeist nori?Jugi tu sakai sutrupinta zodzio reiksme vaikas kuris verke.Arba verksnis.Tas pats kaip yra zodis *Įsimink „sukūrys“!*-kale tai yra literturinis zodis kuris apibudija suni,arba kalite.Bet delkazko pripazinta kad *Įsimink „sukūrys“!* yra izedimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Katinukas_Walfer rašė:

Kek jums metu abiem po 12 jo pidaras-zmogus kurem patinka vyrai neizeidimas,homosesualas-irgi neizeidimas,ir jei tu man sakysi kad as homoseksualas as nesizeisiu nes as toks nesu logiskai?Sio metu verksnis ne kados nebuvo izeidimas jei jus neskeret izedimo ne neizdeimo tai ne mano problemos,sakau dar karta Verksnis-zmogus kuris verke,tas pats kaip ir su vaiku  vaikai verke pastovei tai ka jei tu ji pavadinsi verksniu tu ji izeist nori?Jugi tu sakai sutrupinta zodzio reiksme vaikas kuris verke.Arba verksnis.Tas pats kaip yra zodis *Įsimink „sukūrys“!*-kale tai yra literturinis zodis kuris apibudija suni,arba kalite.Bet delkazko pripazinta kad *Įsimink „sukūrys“!* yra izedimas.

Vaikai verkia, todėl verksnys jiem neįžeidimas, nes JIE TOKIE YRA. Taip išeina, kad tu dar norėjei hennessy pavadinti vaiku? Nes verkia tik vaikai, tiksliau labai maži vaikai. Tai tu ne tik pavadinai verksniu iš lempos, bet tu ir jį palaikei mažu vaiku pagal savo aprašymą, dar blogiau negu blogai.

Jeigu sakai kad mum "12 metų", pažiūrėsim ar už papeikimus atsakingas asmuo taip pat galvos, kaip tavo nuomone, "12mečiai" galvoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Voo pagaliau atkibo kazkieno galvele ir zmogus pradejo mastyt :D NU klausyk darai pazangumus!!! Saunolis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TFrGSrZ.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...