Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Just_Delete

Peikiu Vincent_Alo

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Delete
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Vincent_Alo
3. Administratoriaus nusižengimas: Piktnaudžiavimas /kill komanda. Buvau tplv, kažkas važinėjo su full tune mašina, įsėdau, nes buvo ATRAKINTA, ir nuvariau į bazę pasivažinėt. Iš kart /kill gavau, išėjau iš ligoninės, vėl bandžiau įsėst, vėl /kill net nepriėjus. Po to kai įlipau, pagalvojau kad reik susprogdinti už tai kad adminas taip piktnaudžiauja tom komandom, tada vėl kill, vėl kill, vėl kill, kokius 5-6 kartus kill gavau, nebėjo chato į viršų pakelt kad nuscreenint. Žodžiu, killino, iki tol, kol ta pana atsistatė mašiną. Nejaugi aš kaltas kad žmogus neužsirakino mašinos? Atrakinta ir įlipau, prie ko čia adminams kišti savo over powered komandas? Yra mašinoje komandos kad išspirti visus, užrakinti mašiną ir būtų atvažiavę su policija ir pasiėmę, arba tiesiog atsistatę mašiną. Taip turėjo būti sprendžiama problema, o ne 5 minutes /kill komanda piktnaudžiaut kol nuvažiavo atsistatyti mašiną. Manau viską išdėsčiau
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą https://imgur.com/a/Ia4FUhI

 

Be to, buvai minėjęs, kad ji naujokė? Man atrodo naujokai yra iki 7h pražaidimo, o ne su 30h. Per tiek laiko turėdama mašiną tikrai turėjo suprasti kad yra mašinoje užraktas. Jeigu nesuprato, būtų buvusi pamoka visam laikui, kad reikia rakinti mašiną

https://imgur.com/a/7VKXJzL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nereikia is naujoku masinu ateminet ir ju boomint ir nebus naudojama kill  taip kad neboomintum masina padariau 1/kill

https://imgur.com/a/55a0wuP tikiuosi pasimokei o su masina telintis irgi ne over powered admin komandu naudojimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Vincent_Alo rašė:

nereikia is naujoku masinu ateminet ir ju boomint ir nebus naudojama kill  taip kad neboomintum masina padariau 1/kill

https://imgur.com/a/55a0wuP tikiuosi pasimokei o su masina telintis irgi ne over powered admin komandu naudojimas?

Jau minėjau, naujokas skaitosi iki 7h žaidimo, o pas ją jau 30h, tai jau 4 kartus pražaistas naujoko laikas.

visų antra, jeigu ji jau prašė admin pagalbos, administratorius turėjo pasakyti, kad ji turi užrakinti mašiną, išspirti žmones iš mašinos ir tuomet ją atsistatyiti ir daugiau tokios KLAIDOS nebekartoti, nepalikti atrakintos mašinos. Užrakinti ir išspirti tai 15 sekundžių darbas ir šios komandos tam ir skirtos, kad nuo vagių apsaugoti.

Padarei 1 /kill? Vien aš nuscreeninau 3 /kill, dar prieš tai buvo 2 kartai, bet chato nebėjo pakelti, tai vien 3ss yra kaip tu mane 3 kartus killini vietoj to, kad ir padaręs netinkamą /kill naudojimą, būtum jai pasakęs bent jau užsirakinti mašiną, tu toliau abusinai /kill komanda.

Esmė tame, kad adminas turėjo pasakyti kad mašiną reik užrakinti ir išspirti žmogų iš jos, tada atstatyti ją ir viskas. Kitą kartą tikrai nebebūtų palikusi atrakintos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Just_Delete rašė:

Jau minėjau, naujokas skaitosi iki 7h žaidimo, o pas ją jau 30h, tai jau 4 kartus pražaistas naujoko laikas.

visų antra, jeigu ji jau prašė admin pagalbos, administratorius turėjo pasakyti, kad ji turi užrakinti mašiną, išspirti žmones iš mašinos ir tuomet ją atsistatyiti ir daugiau tokios KLAIDOS nebekartoti, nepalikti atrakintos mašinos. Užrakinti ir išspirti tai 15 sekundžių darbas ir šios komandos tam ir skirtos, kad nuo vagių apsaugoti.

Padarei 1 /kill? Vien aš nuscreeninau 3 /kill, dar prieš tai buvo 2 kartai, bet chato nebėjo pakelti, tai vien 3ss yra kaip tu mane 3 kartus killini vietoj to, kad ir padaręs netinkamą /kill naudojimą, būtum jai pasakęs bent jau užsirakinti mašiną, tu toliau abusinai /kill komanda.

Esmė tame, kad adminas turėjo pasakyti kad mašiną reik užrakinti ir išspirti žmogų iš jos, tada atstatyti ją ir viskas. Kitą kartą tikrai nebebūtų palikusi atrakintos.

uzrakint neina kai kazkur tu toli ja nutekleportavai kaip ir isspirt

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2CPP73P.png

Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /ismesti, /nuzudyti, /uzsaldyti, /atsaldyti funkcijomis [1-2 įspėjimai]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...