Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dominykas_Miguel

Kuro bakai mechanikų mašinose

Ar sutinkate su pateikta idėja?  

18 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinkate su pateikta idėja?

    • Sutinku
    • Nesutinku
    • Kita (atsakysiu komentaruose)
      0


Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveris
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Pridėta realistiškumo mechanikų darbo sistemoje, daugiau darbo tolimųjų reisų vairuotojams.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Šiuo metu mechanikai kura pila lyg „iš kišenės“. Siūlau į mechanikų tr. priemones įmontuoti kuro bakus.

  • Į Towtruck įdėti 100l benzino baką, į Jester - 100l dyzelino baką.
  • Bakai būtų pildomi mechanikų bazėje į kurią kurą pristatytų tolimųjų reisų vairuotojai.
  • Kurą būtų galima pilti tik tada, kai šalia stovi pripildyta mechanikų tr. priemonė.
  • Taip pat tokiems atvejams, kaip kuro pylimas darbų bazėms siūlyčiau mechanikams pridėti Mule tr. priemonę į kurią būtų leidžiama pripilti 1000l benzino ir 1000l dyzelino.
    cMYJ2eX.jpg
  • Pastaba: kuro talpos skaičiai preliminarūs.
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku su visomis idėjomis, jos tikrai manau padarytų, kad viskas atrodytų žymiai logiškiau, o ir darbo bei įdomumo atsirastų daugiau.

  • Tačiau galbūt norėčiau pakomentuoti, kad į "Towtruck" galėtų tilpti tarkim po 100l benzino ir dyzelio, o į "Jester" pvz po 50l dyzelino ir benzino.
  • Taip pat dėl papildomo automobilio, kad vykti pildyti darbines tr. priemones, tai galėtų būti ne "Mule" (labai panaši į maisto išvežiotojų, ar ir ta pati?), o pavyzdžiui "Barracks" (FOTO tik aišku reikėtų padaryt, kad neatrodytų kaip grynai karinė :D ) ir į ją kaip ir sakei, kad tilptų tarkim 1000l benzino ir 1000l dyzelino (ar net kiek daugiau, lyginant visų tr. priemonių gabaritus).
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš esu už, tikrai pagyvintu ir paįvairintų mechanikų darbą. Su litrais reiktų pagalvot, bet idėja labai gera.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu taip ant vidurio, šiaip idėjai išsivystyt reikėtu kažko tikslesnio.. nes dabar pagalvojus jeigu reikėtu TRV fūrom užpilti kurą.. kiek čia būtu važinėjimo su spec.mašina kad užpilti bent pusę fūros. Kitas dalykas, specu cargo. Ten apskritai visa degalinę gali įmontuot į lėktuvą.

Aišku būtu įdomiai nes kuro pylimas taptu šiek tiek realistiškesnis nei kad dabar kuras iš kišenių bėga.. Ir taip pagalvojus jeigu tokia idėją atsirastu, mechanikų darbas nebesivadintu MECHANIKAI o keistųsi automatiškai į KURO IŠVEŽIOTOJAI ; Čia mano nuomonė, bet aš esu taip ant vidurio su šia idėją.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...