Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Just_Delete

Nesveikas lag, padėkit

Rekomenduoti pranešimai

1.   Kokios pagalbos reikia?: lagina nesveikai
2. Apibūdinkite iškilusią problemą

Ne pirmą kart susiduriu su šia problema. Kompas tikrai geras, gaming lapotpas, todėl gali būt kad per integruota vaizdo kortą leidžia, bet kiek žiūrėjau, tai kaip ir pagal gtx leidžia tai net nežinau ką daryti. Tik įvažiuoju į saugią arba karo zoną, žaidimas pakimba nuo 5s net iki minutes. Padarius teleportą fps 30 tesiekia, lagina baisiai, vemt norisi nuo tokio ne smooth žaidimo. Kai nuleidžiu žaidimą ir vėl noriu pajungti, tenka laukti dar ilgiau, nuo 20s iki 2 minučių, kartais tiek ilgai tenka laukti, kad kol prisijungiu mane automatiškai išmeta iš serverio ir tada žaidimą per task manager tenka uždaryti.

Prieš valandą viskas buvo ok, nebuvo jokių lagų, smooth žaidimas buvo, 80-90fps stabiliai visur, įvažiavus į zonas mikro lagas, bet net puses sekundes netrunkantis, pasaka, bet buvo problema tokia, kad nuleidus žaidimą, kai bandydavau jį pasijungti, jis man pasijungia greit, bet po sekundes vel nusileidžia ir taip 100kart reik junginėt kol nebenusileis ir viskas ok bus. Todėl bandžiau tvarkyt

Sampas buvo be admino leidimo jungiamas ir su win 8, viskas buvo gerai, tik va ta problemele nedidele buvo

Pakeičiau kad būtų su admin leidimu ir į win 98/vista, prasidėjo visos šitos pievos ir nesąmonės. Galvoju ai grąžinsiu atgal, padariau win 8 ir be admino, viskas, crashint pradėjo ir nebeleido pasijungti

Dabar leidžia žaisti TIK su win 98/vista ir TIK su admin leidimu, o kai pasijungiu tai lagina nesveikai, 30fps ir po 5-60sekundziu krauna karo ar saugias zonas.

GTA perrašiau, gta be modų, be nieko, ta pati nesąmonė

Padėkit išspręsti šią šimtmečio ligą mano gta žaidime :D

3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk gal driverius isirašyt naujus vaizdo plokštės, gal padės gal nea.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...