Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Remigijus_Narcissus

.: Los Santos Vagos :.

Rekomenduoti pranešimai

ce835c83bd4476e9481161c66bda40c7427.png

 

Išėjimas... Parėjimas? 
. : Los Santos Vagos :. daug kam girdėtas pavadinimas, kitiems mažiau, tačiau... Kad ir kiek visa laika buvo sakyta, jog šios grupuotės niekada daugiau nebepamatysit Las-Venture ir apskritai sampo platformoj, viskas keičiasi...

2020 kovo mėnesį prasidėjo tokie dalykai kurie neduoda ramybės visam pasauliui - virusas. Susiklosčius tokiom aplinkybėm sampo pasaulyje grįžo keletas senųjų LSV grupuotes narių. Aš, susirašęs su Messiu sumastėm padaryti gerą veiksma tame pačiame sename LV mieste. Taip, žinau kad 2019 metų gale LSV grupuotė nebuvo tokia, kokia isivaizdavau, kadangi man mačiam buvo gana daug problemų, o pavaduotojai be manęs tiek negalėjo padaryti, kiek aš norėjau, tai teko klaną užšaldyti. Kadangi dabar visi atostogose, tai yra daug laisvo laiko drebint kaip gerais senais laikais Las-Ventura ! Kiek ilgai bus ši grupuotė - neaišku. Kadangi tiek man, tiek Messiui yra nebe po 16 ar 17 metų, tai baigiantis krizei greičiausiai ši grupuotė su šiuo pavadinimu ir mumis, senaisiais lyderiais, bus paskutinė Las-Venture ir apskritai sampe.

Dabar šiuo metu LSV gauja turi 4 lyderius t.y. Aš, Lionel_Messi, Jonh_Volfs, Lukas_Smp. Norint patekti į gaują galite rašyti betkuriam iš šių žmonių, mes niekada vieni nesprendžiam ką primt į klaną, o ko ne. Visi žino, jog į LSV patekti paprastam eiliniam žmogeliui beveik neimanoma, todėl nedarykite palevų, jei vieną kart nepatekot jau einat į kitus klanus ar į teisėaugą, jei jau buvote priimtas, bet išmestas, arba išėjot, tai grįžimo procentas krenta vos ne iki 0. Klano nariai taip pat visada siūlo žmones į klaną tai čia norintiem bandykite susidraugauti su klano nariais (biški prasiūsti gal) kad jie jus rekomenduotų mums ir galbūt būsite priimtas!

Istorijos rašyti nėra tikslo, ne dėlto atėjom, o atėjom veiksmo. Norėjau šiektiek kitaip sukurti tema, bei informuoti žaidėjus

Pradedam judesį su tokiais vidosais

 

Gl teisėsaugai ir klanams !

  • Patinka 31
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jo grynai savi lieka savais, o su savais mes iki galo. tevas perduoda linkejimus, laikykit reikalus.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Carl_Winston rašė:

jo grynai savi lieka savais, o su savais mes iki galo. tevas perduoda linkejimus, laikykit reikalus.

 Messio šposai :D

  • Haha 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip nelabai nustebau, kad LSV vis dar egzistuoja po tiek metų :D Laukiu pakvietimo btw

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...