Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Valera_Pro

Prisistatau Valera_Pro Arba Valera_Kentas

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Valera_Pro Arba Nick Valera_Kentas
2. Kiek jums metų?: 19
3. Jūsų gyvenamoji šalis: lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: vilnus
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11 Profke 
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): samp zmogus esu ir tek 
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: laankau samp kerjeros moksla pradejau nuo 2010m
8. Jūsų zodiako ženklas: skarpijonas
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: nebuvau bet norecau 
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: turiu tik seses jau turi savo gyvenima tai nenoriu net kalbeti o brolis mire bet jis tos mirtes nenorejo bet pasirinko narko baronos gyvenima
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: neturiu mire nuo baronos
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: visi kaip nuotaikos yra 
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): elektro dj mix remix rusiski gabalai ir biski letuviskos
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: zinoki su mokslais labai ir draugauju bet ka padarysi reikie tai reikie toks gyvenimas
15. Jūsų gyvenimo tikslas:buti prezidentas
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu Linksmas visa laika geruos nuotaikos prikolistas geros sirdes vaikinukas 
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): nu kaip cia pasakus nu renkuosi tokus kurei palaiko mane bei as jos palaikau kai reikie palaikimo mekstu tokus zmones kurei yra prikolistai patikimi zmones/draugai 
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): as neesu toks zmogus nemegti zmonu visi mes zmones nera toku kurei nera nereikalingi
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Nu as neeatejau sekti pareigu as atejau daugau praleisti serveri su zmonem pabendrauti susipazinti su jeis bei buti zinomam zaideju
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: man tikslas greicau mirti nes vistek nera tolko buti gyvenime nes neturiu ko prarasti 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://imgur.com/a/VHVgjmZ

 

Redaguota nario Valera_Pro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, Dede_Pikai, sėkmės tau šiame serveryje! Gaila, kad nepavyko sukurti savojo projekto, kuriame žaidei tik vienas :( Sėkmės serveryje dar kartą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Na jooo.. labai geri pas tave "Gyvenimo planai", iš prisistatymo matosi, kad esi tikrai neeilinis žmogelis. Būk pozityvesnis, visas gyvenimas tik prieš akis. Sėkmės žaidime. 👌

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau vieną balsą prezidento rinkimuose turėsi (iš manęs)

Swx GL HF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sėkmės jaunuoli ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...