Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aurimas_Bosas

Ar patiko Velykų savaitė/velykų event?

Ar patiko Velykų savaitė/velykų event?  

27 nariai balsavo

  1. 1. Ar patiko Velykų savaitė/velykų event?



Rekomenduoti pranešimai

fJu5qDU.png

Ar patiko 2020 metų Velykų savaitė/eventai?

Sveiki, pirmoji mano apklausa, tad apklausoje norėčiau sužinoti, ar vis dėl to buvo įdomu dalyvauti. Galbūt yra žmonių, kurie buvo nepatenkinti šių metų Velykomis?  Pasirinkite apklausos atsakymą ir parašykite komentaruose 😊

ccbAdJN.png

Informacija

•• Dalyvaujant apklause privaloma laikytis skilties bei forumo taisyklių •• 
•• Be to parašykite išsamų, argumentuotą pranešimą •• 
•• Dažniausiai dalyviai apklausoje gauna 1 like  •• 

ccbAdJN.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man nepatiko pats Vėlykų event, principas tas pats kaip praėjusių eventų, t.y. susprogdinti, nudažyti ir pnš. Norėtųsi kažko naujo. Iš naujokų pusės manau perdaug sunku surinkti tuos viščiukus, be administratorių pagalbos. O šiaip šaunu, daug konkursų, nemokami administratoriai dirba, prizai. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai patiko buvo daug renginių serveryje, ir taip buvo kitokia savaitė nei įprastai, taip pat specialus event serveryje padavė veiklos neblogai.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko šis event'as, kadangi gavau įspūdingų prizų, kaip 249 kreditų, kurių man trūko įsigyti Sidabrinį VIP.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patiko labai, smagu buvo matyti kaip žaidėjai vienas kitam padėjo rinkt kiaušinius be jokių pykčių visi draugiškai :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatiko, nes amžinai būna toki dalykai kaip bugai visokie kurių nesugeba sutvarkyti.

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-04-19 at 05:01, Visma_Wtf rašė:

Nepatiko, nes amžinai būna toki dalykai kaip bugai visokie kurių nesugeba sutvarkyti.

Ir amžinai būna tokių, kurie nesugeba pranešti apie bugą, o po to skundžiasi, kad niekas netvarko.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patiko metu, nes jo metu buvo skatinamas bendruomeniškumas žaidėjų tarpe. Sukurta labai smagi istorija dėl kiaušinių pakuotės surinkimo, kas dar labiau įtraukė dalyvauti. Smagu, kad stipriai prisidėjo projekto komanda įdomiais renginiais bei konkursais.

Tik papildomo event šablonas dažnai sutinkamas kituose šventiniuose renginiuose (renki kažkokią šventės valiutą šaudydamas arba stovėdamas prie objekto).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...