Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ernis_Torreno

Peikiu PD Arnis_Brigada

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Ernis_Torreno
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Arnis_Brigada
3. Jūsų kaltinimai: 1dalykas- Tai iš oro davė pakvietimą į firmą, ant prikolo nuėjau galvoju faina iš oro į darbą gavau pakvietimą dabar padirbsiu. Po 3dienų buvau išmestas ir įtrauktas į b-list. 2dalykas- iš oro surakino saugioje zonoje be priežasties, sudėjo netinkamus įtarimo lygius.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/RL1J163

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Ernis_Torreno rašė:

1. Jūsų slapyvardis: Ernis_Torreno
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Arnis_Brigada
3. Jūsų kaltinimai: 1dalykas- Tai iš oro davė pakvietimą į firmą, ant prikolo nuėjau galvoju faina iš oro į darbą gavau pakvietimą dabar padirbsiu. Po 3dienų buvau išmestas ir įtrauktas į b-list. 2dalykas- iš oro surakino saugioje zonoje be priežasties, sudėjo netinkamus įtarimo lygius.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/RL1J163

Sveikas, būsi įtrauktas į dar didesni Black lista už kenkima teisėsaugos valdžiai, buvai patekes iš atrankos, ir buvai išmestas pries savaite, jei manai kad buvai priimtas iš oro ar išmestas už nieka reikėjo rašyti papeikimą iškarto, nes galioja 24val, nelaikau kompiuteri savaite laiko įrodymu ir neprivalau to daryti, TPLV galiu rakinti ir siulyti bauda + buvai su itarimu, ir buvai surakintas nes šaudei į civili, ir itarimai buvo uždėti tinkami, sveikinu su dar didesniu Black list.

 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Arnis_Brigada rašė:

Sveikas, būsu įtrauktas į dar didesni Black lista už kenkima teisėsaugos valdžiai, buvai patekes iš atrankos, ir buvai išmestas pries savaite, jei manai kad buvai priimtas iš oro ar išmestas už nieka reikėjo rašyti papeikimą iškarto, nes galioja 24val, nelaikau kompiuteri savaite laiko įrodymu ir neprivalau to daryti, TPLV galiu rakinti ir siulyti bauda + buvai su itarimu, ir buvai surakintas nes šaudei į civili, ir itarimai buvo uždėti tinkami, sveikinu su dar didesniu Black list.

 

Ar girdi, svajokli. Nebesvajok čia. Kokioj atrankoj įdomu ? Atėjau į serverį po 3d pažaidžiau 7minutes , žiūriu žinutė nuo Arnio Brigados- Reikia laimėt čia gw :D  Pala tu iš mini patekai ? Aš- Hm ką? nuu??? Arnis_B jus atgetino pas save ir davė pakvietimą į firmą 7dienomis. -aš galvoju ant prikolo ir įsidarbinsiu, o tu išmetei, tik todėl nes susipratėjai kad davei pakvietimą iš oro. Nebūčiau supykęs, bet kaip įtraukei į b-list tai čia seni nepraslysi. Sakai 24h>? Tau sakiau iš anksčiau perspėjau , iškart po dienos, jog gražiuoju numesk man įrodymus jog kažkur dalyvavau ignoravai sakydavai nenumesiu. Neseniai rašiau ir DP. Sakė , jog kaip pasišnekės tada man perduos. Man nebūrk. Tikrai turi tą ss.. Tiesiog pažiūrėjai, jog iš tikro toj tavo atrankoje net neegzistavau. Dėl to čia ir trini, jog neturi nes praėjo 24h. Dar kartą kartoju jog tau kitos dienos ryte tau sakiau parodyk, numesk įrodymus kur aš buvau kokioje mini atrankoje. TAVO DIDELĖ KLAIDA. Prašyčiau išimti iš tssg b-listo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nematau direktoriaus nusižengimo. Kodėl buvai surakintas matosi vaizdo įraše. Dėl priėmimo, nepateikti jokie įrodymai, o spręsti situaciją vien Tavo žodžių pagalba negaliu.

PSPq3pL.png

  •  
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...