Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Koks skaičius tave persekioja?

Rekomenduoti pranešimai

Turbūt daugelis pastebėjome, jog gyvenime kažkoks skaičius jus seka. Dažnai jį pastebite, jis sutampa su jūsų gyvenamo namo numeriu, eilės sąraše ar dar kažkas.

Tai būtų sužinoti, koks skaičius jus persekioja? Ir papasakokite kur persekioja, gal jis jums yra sėkmingas skaičius?

 

Asmeniškai mane persekioja skaičius 13, aš jį dažnai pastebiu ir gyvenime. Daug istorijų neturiu, bet kažkaip aš jį vis kažkur pastebiu, tai būtų sąraše 13, dažniausiai jei kažkur atsisėst reikia, gaunasi, kad atsisėsu būtent į 13 vietą. Galbūt tai tiesiog specialiai gaunasi, bet jūs manau turėsit geresnių istorijų

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesvarbu, ką veikiu, ką darau kiekvieną diena į laikrodį pasižiūrau lygiai 19:11. Nežinau ką šie skaičiai turėtų reikšt :D

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mane tai vieni 2 persekioja, datoje vieni 2, tik atsidarau tamo vėl vieni 2, pažiūriu valandas ir vėl 2 matau, nu nežinau kodėl man čia taip

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pas mane dažnai kai pažiūriu į laikrodį būna 16:20 nežinau net ką tai reiškia, bet taip yra :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

0 Nežinau tiesiog prisijungiant į serveri dažniausiai būna idas 0 tai tiesiog neina atsikratyti, net kicka gaunu, prisijungiu taspats idas lieka..

  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3, gimimo diena, mokyklos sąraše 3, daugiausia prizinių vietų bronza, už komandą žaidžiau 3 numeriu, aplamai kur tik įmanoma visada imu 3 numerį, pats geriausias man skaičius ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

11, futbolo marškinėliai 11, mokykloje sąraše 11, ir seip 11 :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia retkarčiais pasikartojantis reiškinys, bet kokias penkias dienas iš eilės (ypač vasarą) atsikeldavau paryčiais, pasižiūrėdavau kiek valandų telefone, o ten rodydavo maždaug apie 6:33 valandą ryto ir kokias dvidešimt minučių neužmigdavau

arba

Kai keldavausi į mokyklą ir dar iki žadintuvo likdavo kokios 10 minučių, tai dažnai atsibusdavau lygiai 7:25 (07-25 mano gimimo diena)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...