Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Scania_Scania

Peikiu Josh_Excite

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Redas_Scania
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Josh_Excite
3. Administratoriaus nusižengimas: Administracijos ginklų naudojimas ne pagal paskirtį, šaudymas į niekuo dėtus žaidėjus.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, tiksliai nepamenu bet pranese per TeamSpeak programa jog i tave saude kazkas ir tau masinai nesijeme gyvybiu, as kaip tik tau sakiau sustoti jog patikrinciau ar tai tikrai, kai tupejau ant masinos ir saudziau pamaciau kad gyvybes nesijema - norejau baninti, Sustojai vietoje ir pamaciau jog ruksta masina, tai pasirode jog asmuo kuris man pasake jog naudojote palengvintas programas buvo neteisus, nepykite.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 minutes(-čių), Josh_Exccite rašė:

Sveikas, tiksliai nepamenu bet pranese per TeamSpeak programa jog i tave saude kazkas ir tau masinai nesijeme gyvybiu, as kaip tik tau sakiau sustoti jog patikrinciau ar tai tikrai, kai tupejau ant masinos ir saudziau pamaciau kad gyvybes nesijema - norejau baninti, Sustojai vietoje ir pamaciau jog ruksta masina, tai pasirode jog asmuo kuris man pasake jog naudojote palengvintas programas buvo neteisus, nepykite.

Ką Tu čia mazini? Visų pirmą tai Tu norėjai padėti smogikui, kad mane nužudytų ir po to specialiai sakei, jog sustočiau nes jis labai atsiliko nuo manęs. Visą tai patvirtiną, jog tas pats smogikas palaikino šį Tavo atsakymą, tai sako, kad jus sieja ryšys :D O antra tai jei norėjai pažiūrėti ar mašinos būklė mažėja tai kam šaudei iš pradžių į mane, o ne į mašiną? Trečia kur įrodymai, jog tikrinai mašinos būklę? Juk norėjai baninti.

 

 

de2ad3c37d14d8c6a33cbd2b03366cc6140.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Redas_Scania rašė:

Ką Tu čia mazini? Visų pirmą tai Tu norėjai padėti smogikui, kad mane nužudytų ir po to specialiai sakei, jog sustočiau nes jis labai atsiliko nuo manęs. Visą tai patvirtiną, jog tas pats smogikas palaikino šį Tavo atsakymą, tai sako, kad jus sieja ryšys :D O antra tai jei norėjai pažiūrėti ar mašinos būklė mažėja tai kam šaudei iš pradžių į mane, o ne į mašiną? Trečia kur įrodymai, jog tikrinai mašinos būklę? Juk norėjai baninti.

 

 

de2ad3c37d14d8c6a33cbd2b03366cc6140.png

Irodymai matosi tavo pacio video kaip saudziau i masina ir nesijime gyvybes - galejau baninti, bet pasitikrines dar karta pamaciau jog necytinai ar galbut isjungiau ''cytus'', kita karta uzblokuosiu uz situs bajerius, Blackas cia ne prie ko buvo kadangi visa kelia vyjosi tave ir sake jog pastebeciau nes sake jog esi INV, ne mano bedos bet dariau tik Administracijos darba, ispejima tegul deda bet is manes pagalbos daugiau nesulauksit.

Saudziau anksciau, pradejei filmuoti veliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Josh_Exccite rašė:

Irodymai matosi tavo pacio video kaip saudziau i masina ir nesijime gyvybes - galejau baninti, bet pasitikrines dar karta pamaciau jog necytinai ar galbut isjungiau ''cytus'', kita karta uzblokuosiu uz situs bajerius, Blackas cia ne prie ko buvo kadangi visa kelia vyjosi tave ir sake jog pastebeciau nes sake jog esi INV, ne mano bedos bet dariau tik Administracijos darba, ispejima tegul deda bet is manes pagalbos daugiau nesulauksit.

Saudziau anksciau, pradejei filmuoti veliau.

Seniuk nu davai čia neatmazink... Tai kaip Tu norėjai mane baninti be įrodymų? Mano video net nesimato, kad kažką naudoju ar būtent tada išjungiu. Video pabaigoj matosi, kad Black_Evil mane nužudė kaip smogikas. Prašau pateik tuos įrodymus kaip Tu mane šaudai prieš tai arba, kad aš važiuoju su kažkokiu inv ar kitu "čytu" ir galėsi ta KITĄ KARTĄ užblokuoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TFrGSrZ.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...