Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Expert_Madrid

[VFX] Nematau judesio

Rekomenduoti pranešimai

prieš 29 minutes(-čių), Expert_Madrid rašė:

Nu kai atvarem ginti zona su awp m4, tai galvojom ir mes pašaudysim biški, net parašiau į bendra klanų racija ar patinka, jeigu jums įdomiau su awp ir m4 šaudyti, ir daryti sąjungas net su GP, tai čia turėtu būti gėda  ir tai gavot šiandien į vienus vartus, apie trinitarios klana nieko nesakau, bet kad lsv tai kažinau tokiam klanui su tokia įstorija turėtu būti didžiausia gėda ...

koks *Keberiokšt* skirtumas ar vienam klane buni ar atskiram klane, paiiskink bl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 valandas(-ų), Expert_Madrid rašė:

Nu kai atvarem ginti zona su awp m4, tai galvojom ir mes pašaudysim biški, net parašiau į bendra klanų racija ar patinka, jeigu jums įdomiau su awp ir m4 šaudyti, ir daryti sąjungas net su GP, tai čia turėtu būti gėda  ir tai gavot šiandien į vienus vartus, apie trinitarios klana nieko nesakau, bet kad lsv tai kažinau tokiam klanui su tokia įstorija turėtu būti didžiausia gėda ...

Žinai, kas yra geda? Kad kai LSV buvo daug hebros savų, tu amžiais man floodindavai, kad tik į klaną priimčiau, netgi kredu esi man rodos siuntęs. O dabar sakai, kad lsv tokie ir pnš, kodėl nėjai į kitą klaną/gaują kai pwz aš lyderis buvau? Nes žinojai, kad būtum su visa gauja bazėj arba afk tupėjęs. Taspats kaip aš db išėjau iš princų ir sakyčiau, kad botai ir pnš esat. Taip kad nekelk bangų 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Remigijus_Narcissus rašė:

Žinai, kas yra geda? Kad kai LSV buvo daug hebros savų, tu amžiais man floodindavai, kad tik į klaną priimčiau, netgi kredu esi man rodos siuntęs. O dabar sakai, kad lsv tokie ir pnš, kodėl nėjai į kitą klaną/gaują kai pwz aš lyderis buvau? Nes žinojai, kad būtum su visa gauja bazėj arba afk tupėjęs. Taspats kaip aš db išėjau iš princų ir sakyčiau, kad botai ir pnš esat. Taip kad nekelk bangų 

Kad aš kažkam siųsčiau kredus ar dar kažką ten yra kiti dalykai buve tad kažką maišai... Aš pats buvau LSV 2015 metais, ir žinau kaip kas vyko, tad man niekad nereik čia pasakoti apie ta hebra.. Nei aš apie tave kažką blogo sakau nei ką, tad pats nekelk bangų, tiesiog norisi normalaus veiksmo o ne sąjungininku, ir awp, vien į tuos princus nuejau kad pagyvėtu serveryje veiksmas, LSV visalaik buvo mano širdyje prisiminus tuos veiksmus kas vykdavo LV. Vakar va sedėjom ts bazarinom viskas normaliai yra, nuiimk pavaduotoją volfsui ir būs normalus klanas, ir reik stengis protingai darytis tuos veiksmus.

Susitarem luchesse bazei pasišaudyti be awp, tai pradejau kažkaip stebuklingu būdu gauti iš trevoro,perio kulkas.

Darotes viso serverio sąjunga, GP,TRINITARIOS,LSV...., nu bet ir tai jau nelabai jūms bepadeda kažką...

Gero vakaro.

Ir jei trinitarios nedaryti sąjungos su jumis ir nuo jų gautumete :D 

 

https://imgur.com/a/uuK7Hn7

sajungos.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 55 minutes(-čių), Jonh_Volfs rašė:

dca79b0f3a20ed8f2f579c14c2bf8983324.PNG

eaec098e0b1d0ee78140ac07c8ffc34b353.PNG

Neidomu su tais AWP

b5e28584e98b305b3139ca44c995f843590.PNG

dcae3a37d88dc35bfd8ea3ab66255e64880.PNG

be komentaru

Be komentaru o kas pirmas pradėjo su tais awpais? :d Primesčiau tu fotkiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@John_Volfs @Remigijus_Narcissus :DDDD nesuprantu kam jus veliates i diskusijas su jais ;DD Metus laiko prakovojau, metus laiko ir vargau su jais, tais "zodzio zmonemis" :DDD Atrodo tik susitari, uz 10min vel tas pats sudas:D :D. Uztenka paziuret kokie zmones dabar ten sedi ir viskas aisku, visokie dukes, hugo, kol jus princuose buvot, dar visai kita kalba buvo, dabar tik malku vaikam duoti ir rami galva :D Tegul zliumbia del tasku :D

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokios dar *Keberiokšt* sajungos? @Expert_Madrid ne pirma ir ne antra karta sakyta butu toks pat sudas jei sueitum i viena klana o tada prasidetu pravardinimai kaip 'masofke' tai bbz ka tu cia veli, pats atejei i trinitarijas sakei 'princai lo*ai, lucis toks ir toks' o paskiau pats ir isejei pas juos, nu bbz ka tu cia bandai ivelt dar.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

c3c79619c7363f104a69c211d7f28c41268.png

kaip sakant veiksmas is 2020-04-30, puikus video

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...