Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lucy_Suarez

Lucy_Suarez uzblokavo Dzeikis_Corleone

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Lucy_Suarez
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Dzeikis_Corleone
3. Užblokavimo priežastis?: cytas
4. Papildomi komentarai: aimas
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas mielas pone Lucy, kiek suprantu iš video esmės, kažkaip jaučiasi įrodymų nepakankamumas, nes nesuprantu kur čia yra aim, kai šaudau tiesiai į tave su M4 :D Ir kitas dalykas, ponuli, kai darai įrodymus, nufilmuok daugiau laiko ir tada dėk bana, o šiuo atveju čia yra free ban. Ir kitas variantas, ne per daug pas jus matosi nametagai iš daug toliau?

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Dzeikis_Corleone rašė:

Sveikas mielas pone Lucy, kiek suprantu iš video esmės, kažkaip jaučiasi įrodymų nepakankamumas, nes nesuprantu kur čia yra aim, kai šaudau tiesiai į tave su M4 :D Ir kitas dalykas, ponuli, kai darai įrodymus, nufilmuok daugiau laiko ir tada dėk bana, o šiuo atveju čia yra free ban. Ir kitas variantas, ne per daug pas jus matosi nametagai iš daug toliau?

nu jo jei pasitvirtins kaip serifas sakė, kad paimsi tą ban priža tai čia katastrofa nusimato, o toliau ties reikalu, is emkos atsistojusiam neįmanoma taip pataikyt(tai galimai aimas arba spreadas vien iš dviejų) ir tiek įrodymu užtenka mielas pone Džeiki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie ko čia priž? :D Ta prasme, 4 sec video. Visų pirmą tai čia yra senas žaidimas, ir animacijos ar panašūs dalykai gali atsilikt, jei fps daugiau pas mane, pas tave mažiau, ar tas pats su pingu.. Kitą kartą manau daryk įšsamesnius įrodymus su tempu ir fps. dq, dv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Dzeikis_Corleone rašė:

Prie ko čia priž? :D Ta prasme, 4 sec video. Visų pirmą tai čia yra senas žaidimas, ir animacijos ar panašūs dalykai gali atsilikt, jei fps daugiau pas mane, pas tave mažiau, ar tas pats su pingu.. Kitą kartą manau daryk įšsamensius įrodymus su tempu ir fps. dq, dv

fpse tu, lempinius atmazus mėtai čia, tu pažiūrėk kaip targini į mane, suprasciau kreivom šaudytum tada gal ir pingas, bet čia tiesiai į mane skrenda tos kulkos, o fps laikos stabiliai 99-100

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Lucy_Suarez rašė:

fpse tu, lempinius atmazus mėtai čia, tu pažiūrėk kaip targini į mane, suprasciau kreivom šaudytum tada gal ir pingas, bet čia tiesiai į mane skrenda tos kulkos, o fps laikos stabiliai 99-100

Tai pateik įrodymus kur stabilus fps, stabilus ping :D Čia net straight kulkos nesimato vidose :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Dzeikis_Corleone rašė:

Tai pateik įrodymus kur stabilus fps, stabilus ping :D Čia net straight kulkos nesimato vidose :D

tai tu pamastyk dabar, jei kiekvienas saudytu taip pat su kreivom kulkom, arba tiesiai i tave pistu su m4 atsistojes, tai sakytum kad truksta pingo ar fpso irodymu? atsiusk is savo perspektyvos, tada isitikinsiu kad cia be aimo sudauzei profas, bet zinant tosha jei tu cia ir zadi kazka pasimt, tai jau nepriims nepergyvenk alio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

filmavau tikrai zinok, kaip dauzom jus :D įdomi persona, lauksim atsakymu, ir tada ziuresim senyzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta. Administratorius nebus baudžiamas. @Dzeikis_Corleone atsisakyti „Spread“

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...