Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dangis_Nepramušiinėk

(VFX) Nematau judesio

Rekomenduoti pranešimai

Sūnu išmokinau šaudyt, gražu žiūreti, jog neatsilieki.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Jonas_Slash rašė:

Sūnu išmokinau šaudyt, gražu žiūreti, jog neatsilieki.

Blogas mokytojas esi ziuriu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir kas čia blogai? :D Visose savo video į nugara šaudei :DDD woww, o gdm sukritai. atėjau į gdm, laukiau gal kokia 5min, nieks neatėjo išėjau, poto išėjau sako ateik , ateik, :D poto jam ten kažkokie windows persirašė ar kas ten buvo, nu krč :D , tiek to gerai šaudai dangi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Expert_Madrid rašė:

Ir kas čia blogai? :D Visose savo video į nugara šaudei :DDD woww, o gdm sukritai. atėjau į gdm, laukiau gal kokia 5min, nieks neatėjo išėjau, poto išėjau sako ateik , ateik, :D poto jam ten kažkokie windows persirašė ar kas ten buvo, nu krč :D , tiek to gerai šaudai dangi.

Ėsmė ne šaudyme ar nugaroj, o tame, kad gdm ne tu šaudei, o spėju koks lucy ar dar koks princas, jei kažkas norės imesiu pilna video šrato, kur tu su  su s raide vos 2-3 kulkas išauni, o gdm kaip profas ir slaidint išmokai ir pataikyt. Ko lv nei išaut nei pataikyt nemoki. Rašiai man, kad pzda ten prifilmuosi vidosus suksi, o gavos taip, kad nei tu šaudei nei tavo griobanas kompas pavilka ta sampa filmuojant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Dangis_Nepramušiinėk rašė:

Ėsmė ne šaudyme ar nugaroj, o tame, kad gdm ne tu šaudei, o spėju koks lucy ar dar koks princas, jei kažkas norės imesiu pilna video šrato, kur tu su  su s raide vos 2-3 kulkas išauni, o gdm kaip profas ir slaidint išmokai ir pataikyt. Ko lv nei išaut nei pataikyt nemoki. 

@Lucy_Suarez tu matai ką jisai sako ? :DDd

Nes mano pc low, ir lv man dropina fps nei paslaidinsi nei ką, o gdm normal fps buvo, ir aš čia vpš tam gdm vos pašaudau.. Pl dangi pabaigsiu susirinkti setupą, pažiūrėsim.. Pats su čytais šaudai ban pastoviai sėdi ir tiek žiniu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Expert_Madrid rašė:

@Lucy_Suarez tu matai ką jisai sako ? :DDd

Nes mano pc low, ir lv man dropina fps nei paslaidinsi nei ką, o gdm normal fps buvo, ir aš čia vpš tam gdm vos pašaudau.. Pl dangi pabaigsiu susirinkti setupą, pažiūrėsim..

ka žinau mano bannedas kitaip sako kad mažai fps nebemazink ir nesidaryk gėdeles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Expert_Madrid rašė:

@Lucy_Suarez tu matai ką jisai sako ? :DDd

Nes mano pc low, ir lv man dropina fps nei paslaidinsi nei ką, o gdm normal fps buvo, ir aš čia vpš tam gdm vos pašaudau.. Pl dangi pabaigsiu susirinkti setupą, pažiūrėsim.. Pats su čytais šaudai ban pastoviai sėdi ir tiek žiniu..

:DDDD Ka jau padarysi, kad cytas esu. Visgi rcona ryčka šamanas pranašauja, greičiausiai netolumoj ateitį bus rconas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Jervonte_Trotter rašė:

ka žinau mano bannedas kitaip sako kad mažai fps nebemazink ir nesidaryk gėdeles.

net nieko nebesakysiu matau čia beviltiška, @Dangis_Nepramušiinėk bijai net pakalbėt nueit ką čia vpš su tavim bešnekėti .

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jasnas tas Expert_Madrid ira lv drimeris hujovas :D Te banint moka matai jam kulkos kreivai eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, The_Irmiss rašė:

Jasnas tas Expert_Madrid ira lv drimeris hujovas :D Te banint moka matai jam kulkos kreivai eina.

Joks aš dimeris, nei aš kažką sakau nei ką.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), James_Foster rašė:

image.png.fbb3174e356311d47d0cd72530e46e24.png

Geriau už tave jaučiu :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Expert_Madrid rašė:

Geriau už tave jaučiu :D 

Nejaugi ir man kaip dangiui reikes sukurt vidosa kaip tave kai mesa dauzau? Bet numesiu klipus 1x1 kai is priekio sukapoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, James_Foster rašė:

Nejaugi ir man kaip dangiui reikes sukurt vidosa kaip tave kai mesa dauzau? Bet numesiu klipus 1x1 kai is priekio sukapoju.

Mesk ką tu nori, vistiek žinau kad nešvariai ir tu šaudai ;) @Dangiis_Nepramušinėk ilgai tie čytai nebegelbės jo ;) aš bent jau be čytų ir sąžiningai šaudai kaip sugebu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kzn movemento neturi :D o fragai irgi nekokie kai ismoksi saudyt tada kelk kazka o sjp zjbs kad bent bandai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...