Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Marcelo_Fabela

Skundžiu Ernys_Myq

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marcelo_Fabela
2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernys_Myq (DPI)
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Be reikalo išmetė išdarbo. Kirto blistą ir t.t. Discorde bandė kažką primest tai mėtė iš discordo. gaila nenufilmavau. ( @Max_Tosha @Invision_White )
4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas)
NIPJbCm.png

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ateinu į kanalą, sako nori pasikalbėt. Pradedi knist protą, įžeidinėt, gauni atgal ir dar apsiverki. Išmestas iš darbo buvai dėl papeikimų forume, Brigada jau žadėjo išmest, bet išmečiau pirmesnis dėl visų tų tavo šūkavimų ir įžeidinėjimų discorde. 

  • Naudinga! 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

Ateinu į kanalą, sako nori pasikalbėt. Pradedi knist protą, įžeidinėt, gauni atgal ir dar apsiverki. Išmestas iš darbo buvai dėl papeikimų forume, Brigada jau žadėjo išmest, bet išmečiau pirmesnis dėl visų tų tavo šūkavimų ir įžeidinėjimų discorde. 

Kas pradėjo discorde šūkaut ir įžeidinėt? Tu. Nenusileisiu.

Į papeikimus visus atsakiau. Kurioj vietoj buvo neaišku kažkas, ar net su akiniais gerai nematai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad truputį aiškiau būtų, tema: 

papeikimai - 

 

 

Ne tik dėl drive by, bet dar ir nušovei civilius - jeigu neturi vietos, kaip nugabenti visus į kalėjimą, kvietiesi kolegas. 

Cituoju: 

Drive-By [15 įtarimo]

  • Pažeidėjas šaudo ar (ir) demonstruoja ginklus Drive-By būdu („H“ mygtukas).

    Drive - By (kai asmuo sėdėdamas automobilyje šaudo pro langą, ar šaudo būdamas motociklo keleiviu)
    [Įrodymai turėtų būti pateikti video formatu]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blogiausiu atvėju įspėjimai. Eik anglų bšk pasimokinsi, matosi, kad egzo nelaikei.image.png.1e677ed04f1b2bb0e9851ab49f8b3d07.png

  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Arunas_Han rašė:

Nu ble marcelo neapsimesk šlangą :D Pats žinai, kad sampe Drive By yra skaitomas tik per ,,H" šaudymas, o ne nuo stogo :D

 

Ernysai baisiai presuoja tave čia 

Presuočiau senį, bet jis preso ntr.
No joke, nežinojau, nes logiška kad jei iš važiuojančio objekto šaudo tai drive by, nu bet čia LV max pro prižiūrėtojas, kuris su sobeit telino gp fūras :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Arunas_Han rašė:

Nu, kad aluti pumpuoja kas dieną faktas. 

O čia kaltinant vien ,,LV" tikrai nereikia, nes visuose serveriuose yra skaitomas drive by tik šaudymas pro langą iš mašinos/moto. 

Ta proga kaltinu sampą, bet Myq neatlaiko spaudimo XDD bazarino dc, pradėjau bazarint piso disconnectus man ir kiek įmanoma greičiau išmetė iš darbo XDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Marcelo_Fabela rašė:

Ta proga kaltinu sampą, bet Myq neatlaiko spaudimo XDD bazarino dc, pradėjau bazarint piso disconnectus man ir kiek įmanoma greičiau išmetė iš darbo XDD

Man protą knisai, įžeidinėjai, tai ir gavai, aš iš tavęs tikrai, kad spaudimo negavau, kiek iš skundo suprantu, tu gavai 😂😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Ernys_Myq rašė:

Man protą knisai, įžeidinėjai, tai ir gavai, aš iš tavęs tikrai, kad spaudimo negavau, kiek iš skundo suprantu, tu gavai 😂😂

Aik mažąjį baudėją nusmaugsi

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...