Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Adidas_Ricka

Adidas_Ricka Uzblokavo Domse_Drifteris

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Adidas_Ricka
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Domse_Drifteris
3. Užblokavimo priežastis?: afkbotas
4. Papildomi komentarai
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

viriokas pačio video matai kad afk lentelę gavau tai koks bots?

 

 

aš nesuprantu tau viskas gerai su galvą? gavai spaudimo tai nebeverk nesuprantu aš.

 

Gavau informacijos kad gavau darbe papeikimą, nuėjau atsakyti per telefoną o tu pasinaudojes tuo momentu bandei prigaut kažkaip mane kad gaučiau baną, nes daviau perdaug spaudimo PD? :D:D :D  pasižiurėkit į papeikimo atsakymo laiką ir ričkos filmavimo laiką, vos tik pamačiau kad lentelė išmesta afk bot'o rašinėjau skaičių kodą kad negaučiau bano bet nespėjau. nuotraukoje matosi kad esu gavęs afk lentelę.

video jog neturiu jokių afk botų tavo: Spausti čia ( paskutinį kartą edituotą gta folderį matot, ir kad švarus gta vapšie 0 modų)

 

o štai mielasis ir nuotrauka  Spausti čia

 

Mažiau verk 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti nereikai jokio afkboto, kad juo buti, o uztenka kaip tu uzlaikyti mygtukus. Apei koki spaudima tu kalbi? Kad liezuvi neplauta turi ir uzmutintas su savimi kalbejai, pries mama namie rodei savo zodyna? Atsakyti turejai i pirma afkboto uzklausa.

@Domse_Drifteris

Susipazink su pavyzdziais!

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai tu Kebabe @Adidas_Ricka paaiškink man su savo trumpa galva kaip „Lenkiškai repuoju“ aš tau spaudysiu mygtukus? Ka tu čia vstk nusišneki matai veiksma kad naudočiau koki? Ir *Rupūs miltai* man afk lentele išmete jeigu aš su afk botu pasigydik galvele savo.

ps užsisek kelnes nes vėl šalnys į svečius užsuks.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta. Neteko VIP, administratoriaus statuso.

Žaidėjas nebuvo AFK būsenoje tarp 03:29 val. – 03:40 val. (iki momento matomo vaizdo įraše), jokių komandų nenaudojo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...