Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vytautas_Hunt

Prisistatau Vytautas_Hunt (Atnaujinta 2020-05-12)

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Vytautas
2. Kiek jums metų?: 17
3. Jūsų gyvenamoji šalis:  Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Plungė bet gyvenu su pana Telšiuose
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?:  9 klasėje
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai):  Statybose 
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Nelankau nieko
8. Jūsų zodiako ženklas:  Dvinys
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?:  Anglija, čekiją, Latvija,Ryga 
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Netikra sese turiu 8 Metuku
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką:  Turiu šuniuką Baksi Veislė Amerikos akitą Nuotrauka:https://imgur.com/a/YmRq7sl
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Komedija, Siaubo, istorinei.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Angliškos senas repas rusiškos, lietuviškos
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje:  Anglų 
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Su pana pabaigti 10 klasių ir išvažiuoti mokytis į Klaipėda išsilaikyti kitais metais teises mašinos ir nusipirkti butą ir sukurti šeima 
16. Apibūdinkite savo charakterį:  Netoks žodis labai greitai susinervinu, šiaip geras ir moku daug prikolu, moku pralinksminti kitus, ginu sau svarbius žmones, visados man galima išsipasakoti ir saugoju visų paslaptis ir iš mano lupu niekas neišgirstą.
17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): ištikimus, mokančius kurie nepriimą į širdį iškarto, kurie nėra su atviru liežuviu.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):  išdavystes, vagius kurie kiša savo snapą ten kur nereikę.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?:  Dirbu ginklų prekeiviu ir bandysiu siekti didesniu pareigų 
20. Kokie jūsų planai gyvenime?:  Baigti 10 klasių išsilaikyti B kategorija ir pradėti savo gyvenimą
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą):  https://imgur.com/a/VgcrxEP 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiks vyte, šaunu, jog prisistatei, linkėjimus panai perduok 😂❤️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Kevin_Ots rašė:

Sveiks vyte, šaunu, jog prisistatei, linkėjimus panai perduok 😂❤️

Nu sveikutis perdaviau perdaviau ❤️ :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

įdomiai vienas dalykas 17 metų, 9 klasėje :D Nes man irgi 17 metų, aš į 11 klasę einu, but anyway sveikas, malonu susipažinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), David_Edyionii rašė:

įdomiai vienas dalykas 17 metų, 9 klasėje :D Nes man irgi 17 metų, aš į 11 klasę einu, but anyway sveikas, malonu susipažinti

nesimokau 

pasiklikes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip matau "bad boy" antrais metais paliko :D bus tau namų darbų nedaryt :D Sėkmės tau gyvenime, ir lw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zdare vycka matau susiplanaves visa givenima, linkiu tau sekmes nenusimink kad 2 metus esi paliktas as tik 6kl baigiau.

 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Danny_Williams rašė:

zdare vycka matau susiplanaves visa givenima, linkiu tau sekmes nenusimink kad 2 metus esi paliktas as tik 6kl baigiau.

 

 

nenusiminęs esu bet pf man tie mokslai sakau geriau darbe dirbti negu mokytis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Eimis_Esc rašė:

Kaip matau "bad boy" antrais metais paliko :D bus tau namų darbų nedaryt :D Sėkmės tau gyvenime, ir lw

dq dq :DDD
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...