Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dwayne_Stevenson

Jonas_Slash(Dwayne_Stevenson) užblokavo John_Makar

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson.
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: John_Makar.
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.
4. Papildomi komentarai: Aim. Jeigu toks profas tai tegu įkelia vidosą iš savo pusės.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Dwayn'ai. Na jei tu matai aima tada tu blogai man rodos matai;DD Visu pirma nefilmavau nes nesu gi tas didysis filmuotojas kaip tu ar visi kiti ten. Taip pat jog, tave nužudo kažkas skaitosi kad yra čeateris? Nes kadangi realiai pasakius mes tik kelis kartus esam šaudėsi ir tai per veiksma ir kadangi po tiek laiko tave nusiemu vadinas esu čytas? Keistą keistą. Ir kad čia pataikiau ta keletą kulkų nesiskaito, kad jau aimas esu. GL😂😉

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, John_Makar rašė:

Sveikas Dwayn'ai. Na jei tu matai aima tada tu blogai man rodos matai;DD Visu pirma nefilmavau nes nesu gi tas didysis filmuotojas kaip tu ar visi kiti ten. Taip pat jog, tave nužudo kažkas skaitosi kad yra čeateris? Nes kadangi realiai pasakius mes tik kelis kartus esam šaudėsi ir tai per veiksma ir kadangi po tiek laiko tave nusiemu vadinas esu čytas? Keistą keistą. Ir kad čia pataikiau ta keletą kulkų nesiskaito, kad jau aimas esu. GL😂😉

1. Vpš tave pirma karta matau veiksme. 2.sulesei visą seriją, o ne pora kulkų. 3. Prieš 1 valandą 1a14ba854da2d7349114d5b623b6813b842.png . Gali net nebandyt nieko įrodinėt kol neįkelsi iš savo perspektyvos video. Gero vakaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

1. Vpš tave pirma karta matau veiksme. 2.sulesei visą seriją, o ne pora kulkų. 3. Prieš 1 valandą 1a14ba854da2d7349114d5b623b6813b842.png . Gali net nebandyt nieko įrodinėt kol neįkelsi iš savo perspektyvos video. Gero vakaro.

Tai I dc parašyk duosiu kompa patikrint. Na, ne mano bėdos, kad nesi mates manęs. Ir, kad prieštai užbanino nereiškia, kad ir vėl pasiemiau pajungiau, kaip tu sakau😄

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...