Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frankis_Electro

Kokių pareigų šiuo metu siekiate ar norėtumėte kažkada juose būti?

Kokių pareigų šiuo metu siekiate ar norėtumėte kažkada juose būti?  

37 nariai balsavo

  1. 1. PROJEKTO KOMANDA

    • Nemokamo administratoriaus
    • Direktorių prižiūrėtojo
    • Klanų prižiūrėtojo
    • VIP prižiūrėtojo
    • Administracijos prižiūrėtojo
    • Atsiblokavimo prižiūrėtojo
    • Forumo Moderatoriaus
  2. 2. FIRMOS VALDŽIA

    • Policijos Departamento valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)
    • Spec. Pajėgų valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)
    • Mechanikų firmos valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)
    • Medikų firmos valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)
    • Taksi firmos valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)
    • Ginklų Prekeivių valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)
    • Tolimųjų Reisų Vairuotojų firmos valdžios (pavaduotojaus arba direktoriaus)


Rekomenduoti pranešimai

Kokių pareigų šiuo metu siekiate ar norėtumėte kažkada juose būti?

Labas, Las-Venturas.LT projekto žaidėjai! Ši apklausa skirta tiems kuriems šiuo metu stengiasi kažkuo pasiekti projekte, šioje apklausoje galite parašyti kokių siekiate, kodėl siekiate ir pnš. Galite diskutuoti ir ši apklausa bus įdomi manau. 

OiicqI5.png

Informacija

•• Dalyvaujant apklause privaloma laikytis skilties bei forumo taisyklių •• 
•• Jūsų atsakymas turi būti argumentuotas, parašykite kodėl siekiate šių pareigų ir pnš. Nebūkite tas kuris ateina vien dėl pranešimo skaičiaus, pasistenkite jog šis pranešimas būtų išplėstas ir įdomus ••

•• Už gerą komentarą skirsiu - 1 forumo „patinka“••

OiicqI5.png

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai labai siekiu, tapti Administracijos Prižiūrėtojas, labai norėčiau nuversti Mode_Wtf ir pasiimti jo pareigas, nes jis korumpuotas prižiūrėtojas. FU GĖDA😢😢

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Karoce Dpi noreciau paimt myq I vieta pastatyciau dar pora triuku pamokyciau galetu jis su tssg ir gp uzsiimt o man paprasti darbai kojas plaus. O drk taksi visai noreciau nes trv valdzia jau slashas su mode ims tai daugeu ntr ka pasirinkt 

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1
  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasirinkau forumo moderatoriu bei taksi firmos valdžia. Forumo moderatorius būtų manau geriausias postas bei geriausia pradžia eiti toliau link kitu pareigų. Taksi firmos valdžia pasirinkau dėl to jog šis darbas yra vienas iš man patinkančių bei jame galėčiau pilnai save realizuoti ir savo visas idėjas perteikti jame, ko manau neišeitu padaryti kituose darbuose kurie yra susiję su visokiais veiksmais susišaudymais ir t.t

Žinoma šiuo metu jokiu pastangų nerodau į šias ir nemanau jog jas rodysiu, tiesiog pasakiau ko gal but norėčiau siekti šiame serveryje.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau Pagalbos Centro prižiūrėtoju būt, bet nėra pasirinkimo...

 

(nes patinka jo privilegijos)

Redaguota nario Dominykas_Miguel
argumentavau
  • Ačiū! 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siekti man vip prižiūrėtojo tai čia tas pats kaip man gauti 10 iš matematikos bet mano svajone ir tikslas, naujokas su 40k xp tai pasiekti serveryje kažko kiekvienas norime kažkuo pasižymėti jau nuo pirmų serverių žingsnių visi bandom kažką pasiekti, mano tikslas yra toks kad noriu tapti taksi direktorius aišku visiems atrodo juokinga kad naujokas sunkei dirba renkasi žinių iš kitu žaidėju kad galėčiau paskui ateityje jas panaudoti, mano galva pilna idėjų yra, bet vieną syki pildžiau ir vis vien atsiranda žmonių kurie parašo ta pati ir gauna šias pareigas  aišku gal jie daugiau xp turi ar geresni aprašymą padaro bet visvien nežadu pasiduoti ir tikrai tikiuosi kad nors kažką pasiekti.  

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šiaip norėčiau užimti Direktorių Prižiurėtoją. O jeigu pasirinkus iš Valdžios tai rinkčiausi Taksi Firmos Valdžią. Nes tai nėra per sunkiausias darbas. Nereikalauja daug laiko, kaip Spec.Pajėgos ar kitos firmos. Bet vien norėti pasiekti pareigų neužtenka. Reikia turėt motyvacijos to siekti ir atlikti Pareigas..Nes žinau, kad yra tokių kurie norėtu Pareigų tik dėl grožio arba dėl to, kad serveryje ale aš esu kietesnis už visus. Bet kas iš to kietumo. Prisidirbsi ir prarasi tas pareigas. Taip pat, kadangi jau pasakiau kokių pareigų norėčiau. Tai dabar reiks ir siekti jų.;D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau ilgą laiką nebesiekiu nieko, kadangi nebėra motyvacijos, valios, noro investuoti į SAMP projektų įvairias pareigas ir gaišti savo laiką

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...