Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Iam_Leesin

Peikiu Matas_Greitas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Iam_Leesin
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Matas_Greitas
3. Administratoriaus nusižengimas 
Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /naudinga, /sunaikinti, /stebeti, /afkbotas, /pas, /gaut komandomis [1-2 įspėjimai]

Vėl GP siaubas prigavo GP darbuotoja piktnaudžiaujant komanda /stebeti. 😡 Laukiu, kada ateis ta diena kai žaidėjai nebepiktnaudžiaus šia komanda. 🙄
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

LjeIpYU.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasisveikinai su manim, pasisveikinau su tavim, nei aš jūsų furą paskui atkirtau, nei ką. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Matas_Greitas rašė:

Pasisveikinai su manim, pasisveikinau su tavim, nei aš jūsų furą paskui atkirtau, nei ką. 

O taip pasisveikinau, todėl kad išsiduotum save, kai /stebeti darai ant teisėsaugos darbuotojų, kurie yra perieme ginklu prekeivių fūrą, o atkirsti nebepavyko, kadangi pastėbejai, kad jau esame prie treniruočių zonos. 😁 Gavai tokios informacijos, kurį būtų neprieinama be /stebeti komandos 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Hennessy_Vro rašė:

Atsiprašau kad komentuoju po ne savo papeikimu. Visų pirmą čia galim visą dieną vienas kitam rašyti papeikimus nes aš turiu labai labai daug įrodymu kaip teisėsauga piknaudžiauja vip/admin komandom. Teisėsaugoje taip pat dirba darbuotoju kurie furas paėmę nuteleportuoja iškart į zoną. Pirma pradėjot per pzu mus žiūrėti ir gadinti žaidimą. Aš manau vapše reikėtu išimti /pzu komandą arba ja galėtu naudoti tik komandos nariai. Gero vakaro.

Pasakysiu, kad tavo argumentai yra bereikšmiai be įrodymu. 😴 Ponas angeliukas, kuris niekada nenaudoja /stebeti tokiems tikslams: 😂

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nepiknaudžiavau šia komanda pirmas, jūsų gerbiamas direktorius, iš kurio imate pavyzdį pirmas mane stebėjo ir piknaudžiavo. Vėliau atemėt iš manęs fūrą, tai po kiek laiko taip pat padariau pzu pažiūrėti ar jau iškraunate fūrą, kuri`ą atemėte piktnaudžiaudami administratoriaus komandomis. Taip, kad jūs pirmi pradedat ir paskui verkiat, kad mes piktaundžiaujam. + @Vytas_Likes Pasirodo mano nuotraukose, koks tikras vyras ir žodžio žmogus yra atstovaujant teisėsaugą.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Matas_Greitas rašė:

Aš nepiknaudžiavau šia komanda pirmas, jūsų gerbiamas direktorius, iš kurio imate pavyzdį pirmas mane stebėjo ir piknaudžiavo. Vėliau atemėt iš manęs fūrą, tai po kiek laiko taip pat padariau pzu pažiūrėti ar jau iškraunate fūrą, kuri`ą atemėte piktnaudžiaudami administratoriaus komandomis. Taip, kad jūs pirmi pradedat ir paskui verkiat, kad mes piktaundžiaujam. + @Vytas_Likes Pasirodo mano nuotraukose, koks tikras vyras ir žodžio žmogus yra atstovaujant teisėsaugą.

 

Kas pirmas, kas trečias, o kada paskutinis bus.🤔 Man nesvarbu kas ką pradėjo, bet /stebeti neturėtu būti naudojamas tokiems tikslams. Jeigu jau /stebeti darai tai bent neišsiduok taip paprastai. 😉

P.S Vytas_Like ne mano direktorius 🤨

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Kas pirmas, kas trečias, o kada paskutinis bus.🤔 Man nesvarbu kas ką pradėjo, bet /stebeti neturėtu būti naudojamas tokiems tikslams. Jeigu jau /stebeti darai tai bent neišsiduok taip paprastai. 😉

P.S Vytas_Like ne mano direktorius 🤨

Jūs pagalvokit savo tikiuosi blaiva galva, kad jūsų /stebeti komandos naudojimas mums neša dideli laiko ir pinigų minusą. Mūsų /stebeti naudojimas ant jūsų absoliučiai nieko mums neduoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Matas_Greitas rašė:

Jūs pagalvokit savo tikiuosi blaiva galva, kad jūsų /stebeti komandos naudojimas mums neša dideli laiko ir pinigų minusą. Mūsų /stebeti naudojimas ant jūsų absoliučiai nieko mums neduoda.

Niekas jūsų /stebeti nedaro, bent ne kaip jus manote, kad 24/7 /stebeti darome jus, tiesiog yra toks žodis, kaip patruliavimas. 😉 O jums /stebeti labiau naudingesnis, kadangi galite sužinoti, kur teisėsauga jūsų laukia pasaloje jau ir taip kovojom su nametagais, o dar kai /stebeti darote išvis pasunkina teisėsaugos darba. Taipogi su /stebeti galite sužinoti ar teisėsaugos periimta GP fūra jau nuvyko į treniruočių zona ar ne, jeigu nenuvyko tada gali bandyti periimti atgal fūra. Būtų aktyvesnis admin prižiūrėtojas, tai galėtu daug daugiau prigaudyti žaidėjų, kurie piktnaudžiauja šia komanda. 🤫

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Niekas jūsų /stebeti nedaro, bent ne kaip jus manote, kad 24/7 /stebeti darome jus, tiesiog yra toks žodis, kaip patruliavimas. 😉 O jums /stebeti labiau naudingesnis, kadangi galite sužinoti, kur teisėsauga jūsų laukia pasaloje jau ir taip kovojom su nametagais, o dar kai /stebeti darote išvis pasunkina teisėsaugos darba. Taipogi su /stebeti galite sužinoti ar teisėsaugos periimta GP fūra jau nuvyko į treniruočių zona ar ne, jeigu nenuvyko tada gali bandyti periimti atgal fūra. Būtų aktyvesnis admin prižiūrėtojas, tai galėtu daug daugiau prigaudyti žaidėjų, kurie piktnaudžiauja šia komanda. 🤫

Tai čia jau kažką reikia galvot kitą dėl tų /stebeti piktnaudžiavimų, ne pirmas ir ne paskutinis kartas čia bus kai kažkas taip daro. Mano /stebeti mum pranašumo jokio nedavė. Mum kovoti prieš jus yra daug sunkiau, jūsų ginklai nemokami, liemenės, daug visalaik prisijungusių žmonių, /sekti, /rasti komandos. O mes jokio tokio turto neturim, nei /rasti, nei /sekti. Tai kai jūs turėdami overpowered komandas kaip /sekti dar darot /stebeti , tai tikrai graudu pasidaro + tokiomis komandomis naudojasi direktorius.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Matas_Greitas rašė:

Tai čia jau kažką reikia galvot kitą dėl tų /stebeti piktnaudžiavimų, ne pirmas ir ne paskutinis kartas čia bus kai kažkas taip daro. Mano /stebeti mum pranašumo jokio nedavė. Mum kovoti prieš jus yra daug sunkiau, jūsų ginklai nemokami, liemenės, daug visalaik prisijungusių žmonių, /sekti, /rasti komandos. O mes jokio tokio turto neturim, nei /rasti, nei /sekti. Tai kai jūs turėdami overpowered komandas kaip /sekti dar darot /stebeti , tai tikrai graudu pasidaro + tokiomis komandomis naudojasi direktorius.

Pasakysiu tik tiek, kad nesvarbu kas ką turi ir kas ko neturi, o svarbiausia yra tas kas vadovauja firmai. Jeigu firmos vadovas yra silpnas be jokių taktinių sugebėjimu tai ir firma nieko gero nepasieks. 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2CPP73P.png

 Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /naudinga, /sunaikinti, /stebeti, /afkbotas, /pas, /gaut komandomis [1-2 įspėjimai]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...