Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edva_Bmw

Edva_Bmw ban Jaden_Corbett

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jaden_Corbett
3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas,ekstra
4. Papildomi komentarai: Jau nuo Dukes ir kitu žaidėju gavau žinutes kad šis žmogus naudoja ekstra ir video viskas matosi kad Ekstra pajunges.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Haha 1
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bsk uztrukau kol viska susisiunciau, is lv nefilmavau, nes su mikrobange losiu (ikeliau is glowo be samp failu edito cia)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniukai aš irgi galiu nueiti pašaudyti ir atsiusti ikeles bet tu dabar iš savo puses kai Lv lošei nefilmavai tai visiems kyla klausimas gal su čytais lošia kad nefilmavo ir pasiteisinimas blogas pc mano irgi ne ka geresnis bet filmuoju vis tiek tai čia tavo tie video is kito servo neidomus laisvas.ir kažkaip nebe labai pašaudai

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Edva_Bmw rašė:

Seniukai aš irgi galiu nueiti pašaudyti ir atsiusti ikeles bet tu dabar iš savo puses kai Lv lošei nefilmavai tai visiems kyla klausimas gal su čytais lošia kad nefilmavo ir pasiteisinimas blogas pc mano irgi ne ka geresnis bet filmuoju vis tiek tai čia tavo tie video is kito servo neidomus laisvas.ir kažkaip nebe labai pašaudai

Visa laika su sampcacu losiau lv, unban irodymuose matosi kairej apacioj, btw parodyk visam jaunimui kaip ta sampcaca apeit reikia dmeri

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir + žiūrėk čia vidoe laikas normalus yra o kur unban pildei yra laikas ir ant laiko dar laikas priklijuotas kas ten yra ? idomu

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Edva_Bmw rašė:

ir + žiūrėk čia vidoe laikas normalus yra o kur unban pildei yra laikas ir ant laiko dar laikas priklijuotas kas ten yra ? idomu

Susibugines interface cempione

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...