Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Last_Fight

Jonas_Slash užblokavo Matt_Evans

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Jonas_Slash
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:  Matt_Evans
3. Užblokavimo priežastis?:  čytinimas (aimas)
4. Papildomi komentarai:  Nežinau, slide'o nėra, pingas taip pat normalus, norėčiau sužinot kodėl tokios kreivos ir po 46dmg. 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video stringantis, xuj znajit koks. Pingas pas mane 80-100, fps 90-100. Nežinau ką ir bepridurti. Laisva ranka rašau, jog čytų jokių nenaudojau :D o ką jus čia išsigalvojat, tai net neturių žodžių.
 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kurioj vietoj tau jis stringa? pakimba ant pirmos kulkos, kuri yra tiesi, toliau seka 2 kreivos kulkos. Kaip imanoma i dvi skirtingas trajektorijas pataikyt x2 po 49.5 ? :D 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Last_Fight rašė:

kurioj vietoj tau jis stringa? pakimba ant pirmos kulkos, kuri yra tiesi, toliau seka 2 kreivos kulkos. Kaip imanoma i dvi skirtingas trajektorijas pataikyt x2 po 49.5 ? :D 

Manęs neklausk, nenaudoju tokių nesąmonių, tai ir atsakymo į tai nežinau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebesimazink, as irgi galiu numest random gta fotke defaultinio. Tai kodėl nefilmuoji, jeigu kreivom saudai? Pateik video is savo perspektyvos ir viskas bus isspresta. Ar kaip ir visiems mazai fps filmuojant? 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Last_Fight rašė:

Nebesimazink, as irgi galiu numest random gta fotke defaultinio. Tai kodėl nefilmuoji, jeigu kreivom saudai? Pateik video is savo perspektyvos ir viskas bus isspresta. Ar kaip ir visiems mazai fps filmuojant? 

Net aimo nemoku įsijungti, ir tu man dar pudrini. :D ramia širdimi sakau, jog tuo metu nieko nenaudojau, ir man pofik. Priims- tai priims. Suprasiu, jog atskirt čytų neįmanoma. :D Bučiau pamatęs, jog filmuot sakai, tikrai nufilmuočiau, bet tik bandicamas buvo įjungtas. :) jokių prašymų nemačiau, nes ir afk buvau, ir stebėjau jūsų durnelius :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai, jei bandicamas tik td įjungtas buvo, numesk vidosu iš tolimesnio veiksmo :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Last_Fight rašė:

Nu tai, jei bandicamas tik td įjungtas buvo, numesk vidosu iš tolimesnio veiksmo :D

Bandicamas buvo tik įjungtas, o nefilmuojamas. Po veiksmo tik filmavau pažeidėjus dėl įrodymų forumui(kai rašo papeikimus). Ties tuom manau ir baigim :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:Dddddddddddd tuom ir baigiam seni, prisigaut dar geriau turbut niekas nesugeba, neberasyk cia, aciu

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Last_Fight rašė:

:Dddddddddddd tuom ir baigiam seni, prisigaut dar geriau turbut niekas nesugeba, neberasyk cia, aciu

:D nematau nieko juokingo, gi pasakiau- ramia širdim sakau, jog nieko nenaudojau. :D o tu čia taip prakaituoji, kad omg. :D Ne aš čia rcone sedėjau, ir panašiai. :) toliau sedėk baudėjau. :D Pirmas banas už tokias nesąmonės per 7 metus, ir tu man dar kažką kliedi už naujoką sedėdamas. :D nu tai nafik, laisvas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Matt_Evans rašė:

:D nematau nieko juokingo, gi pasakiau- ramia širdim sakau, jog nieko nenaudojau. :D o tu čia taip prakaituoji, kad omg. :D Ne aš čia rcone sedėjau, ir panašiai. :) toliau sedėk baudėjau. :D 

Sėdėjau, bet ne uz cytus:Dddd

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimas nepatvirtintas. Administratorius nebus baudžiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...