Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edva_Bmw

Edva_Bmw ban Ryan_Cortel

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ryan_Cortel
3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas
4. Papildomi komentarai: Matosi auto cbugas.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur auto cbug? C raide ir knopes spaudau, + nepataikau aš į targetus nes tik treniruojuos cbug. 

Ir kodėl užbaninai 168 valandom ? 

Naujas čyterių gaudytojas? Peržiūrėjus tavo apeliacijas užblokavimo nepriimtinos.  

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridedu video, kuriame matosi jog pats šaudau be cbug ir vėliau cbuginu. Ir nesimato jog kažką vedu kažkokias tai komandas ir pnš. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noriu pamatyti video tame tarpe kur aš filmavau del ko iš pradžiu filmavai kai nepašaudei o aš nufilmavau kai daužei belenkai kodel idomu tu nefilmavai kai pradėjai šaudyti ? Noriu pamatyti video kai pradėjai šaudyti normalei ar sakysi kaip kiti pamiršau filmuot mano kompe mžai vietos ir t.t ar fps dropin pasakyk pirma del ko nefilmavai kai pradėjai pašaudyti neikeliai video visu antra noriu iš tavo puses video ne kaip po viena kulka šaudai o normalei pradėjai šaudyti. @Karolis_Slimis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Edva_Bmw rašė:

Noriu pamatyti video tame tarpe kur aš filmavau del ko iš pradžiu filmavai kai nepašaudei o aš nufilmavau kai daužei belenkai kodel idomu tu nefilmavai kai pradėjai šaudyti ? Noriu pamatyti video kai pradėjai šaudyti normalei ar sakysi kaip kiti pamiršau filmuot mano kompe mžai vietos ir t.t ar fps dropin pasakyk pirma del ko nefilmavai kai pradėjai pašaudyti neikeliai video visu antra noriu iš tavo puses video ne kaip po viena kulka šaudai o normalei pradėjai šaudyti. @Karolis_Slimis

Tai aš tau įkėliau video kuriame matosi kai necbuginu ir cbuginu, ir ar matosi jog aš ijungiu kažkokia tai komanda ? Ar išmeta jog cbug activated ar kažkas tokio? Viskas manuališkai aš įkėliau video,kad tai suprastum. Ir kas čia per baninimas ? 168 valandas, tu negali baninti. Tuo atvėju turėtum pildyti užblokavimo anketa jei negali užbaninti normaliai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...