Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edva_Bmw

Felero_Morcher ban Matt_Oops

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Matt_Oops
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: Fps Unlcokas žmogui sakiau chate kad tvarkytu paraše nesvarbu vis tiek už miesto ribu tai paprašiau Felero_Morcher kad užbaintu ir aš pildau.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks dar fpsunlock aplink nei vieno mappinto pastato nei vieno zmogaus ir man fps turi but 40? Jei geras pc tai jau sampo negaliu zaist? https://imgur.com/a/R5wZAKU

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Matt_Oops rašė:

Koks dar fpsunlock aplink nei vieno mappinto pastato nei vieno zmogaus ir man fps turi but 40? Jei geras pc tai jau sampo negaliu zaist? https://imgur.com/a/R5wZAKU

Jūs net filmuojat žaidima su frapsais, nes nėra galingos plokštės integruotos kaip geforce, amd, ir panašiai. Čia jau vienas faktas, antras faktas jog nesvarbu ar geras kompiuteris, tam ir yra FPS UNLOCK, kad atrakintu fps kieki žaidime nesvarbu koks kompiuteris.  

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokiais dar frapsais tu nebesapnuok

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Matt_Oops rašė:

Kokiais dar frapsais tu nebesapnuok

 

Paskutini karta aš tau sakau žaidime yra taisykle kad virš 105 fps negali kilti jei pakila reiškias atrakintas pas tave fps kitaip sakant Fps Unlock naudoji jei per geras pc per Bandicam užsilokink ar frame limiter isijunk dabar šitas banas nenorėčiau jog butu atmestas nes žmogui viršijo fps limito kiekis ar ale bus cia draugelis pasimoke ir t.t atmesta taip negali buti visi turi buti baudziami palei taisykles.Kad ir kur esi čia LV ir turi paklusti LV taisyklėms.. Viso geriausio.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...