Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Iam_Leesin

Peikiu Rasta_Kentas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Iam_Leesin
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Rasta_Kentas
3. Administratoriaus nusižengimas: Free jailas 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

Laukiu įrodymu, kai mane stabdei ir aš relog dariau :)

TuhBfUL.png

Primenu, kada skaitosi relogas nuo teisėsaugos:

Veq9Wq4.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visu pirma buvai su bėga.Aš tave ištraukiau ir tu atsijungiai :) relog nuo teisėsaugos :).
Relog bėgant nuo teisėsaugos - 120 minučių;
VNrlZ5R.pngeWUmaS9.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Rasta_Kentas rašė:

Visu pirma buvai su bėga.Aš tave ištraukiau ir tu atsijungiai :) relog nuo teisėsaugos :).
Relog bėgant nuo teisėsaugos - 120 minučių;
VNrlZ5R.pngeWUmaS9.png

Kas čia tavo per įrodymai 😂 Dar teisėsaugos direktorius Fo6Wl4i.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Iam_Leesin rašė:

Kas čia tavo per įrodymai 😂 Dar teisėsaugos direktorius Fo6Wl4i.png

Manau viskas aišku ir nuotraukuose.Nežadu all day filmuoti ir laukti kol toks kaip tu atsijugs ;).Užtenka ir nuotrauku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Rasta_Kentas rašė:

Manau viskas aišku ir nuotraukuose.Nežadu all day filmuoti ir laukti kol toks kaip tu atsijugs ;).Užtenka ir nuotrauku :)

Kad tavo tos nuotraukos nieko neįrodo, pagal tave uždėdu/bega važinėjuosi po everesta negaudau to žaidėjo, o jei jis padarys relog kol važinėju po everesta aš jam jailo duosiu fruktas esi grynai. 😂 @Ernys_Myq Uždėda /bega ir po everesta važinėjas fainiai ane? 🤔

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Kad tavo tos nuotraukos nieko neįrodo, pagal tave uždėdu/bega važinėjuosi po everesta negaudau to žaidėjo, o jei jis padarys relog kol važinėju po everesta aš jam jailo duosiu fruktas esi grynai. 😂 @Ernys_Myq Uždėda /bega ir po everesta važinėjas fainiai ane? 🤔

Ok ryt ikelsiu dar nuotrauku 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Iam_Leesin rašė:

Kas čia tavo per įrodymai 😂 Dar teisėsaugos direktorius Fo6Wl4i.png

Pats taisyklių nežinai, bėgi, atsijunginėji ir paskiau bėgi papeikimus svaidyti. Bereikalingi papeikimų rašymai. Kadangi ir mane čia patagino, tai atsakau, kad Rastos pateiktos nuotraukos aiškiai parodo, kaip teisėsaugos elitas Leesinas atsijungė gaudomas. 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Ernys_Myq rašė:

Pats taisyklių nežinai, bėgi, atsijunginėji ir paskiau bėgi papeikimus svaidyti. Bereikalingi papeikimų rašymai. Kadangi ir mane čia patagino, tai atsakau, kad Rastos pateiktos nuotraukos aiškiai parodo, kaip teisėsaugos elitas Leesinas atsijungė gaudomas. 

Kaip suprantu, pagal tavę  aš buvau evereste ir mane gaudę? 😂 Gaudo mane vaiduoklį su nematomą mašina evereste 😂 @Vytas_Likes kadangi rastos nuotraukose mačiau ir tave. Pasakyk ar jus mane gaudėte ant everesto? 

Primenu, kada skaitosi relog nuo teisėsaugos:

k21Xt9J.png

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 33 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Kaip suprantu, pagal tavę  aš buvau evereste ir mane gaudę? 😂 Gaudo mane vaiduoklį su nematomą mašina evereste 😂 @Vytas_Likes kadangi rastos nuotraukose mačiau ir tave. Pasakyk ar jus mane gaudėte ant everesto? 

 

 

Labas,Tiek is tavo padarytos klaidos yra blogai pats žinai,kad jeigu teisėsaugos atstovas ištraukia iš mašinos gaudytą žmogų ir jis atsijungia turi pilną teisę jail su komanda 120 min.Bet mes tave aš kiek atsimenu tai mes tave pagavom prie PD durų,kai bandei eit baudą susimokėt rasta tave ištraukia iš motociklo ir tada tu dingai,nes atsijungei :) tad manau rasta turi turėti įrodymus kaip prie pd buvai ištrauktas ir atsijungei :) Nenoriu užstoti nei vienos pusės nei kitos kaip sakoma nesu angelas ginėjas ar jūsų tetukas su mamyte 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ohhh Leesinai, palevos prisidariai tokios,kad geriau tu leavink ta serverį :)
Prašom dar įrodymai :)
Tiesiog pasidariau dar karta įrodymus kai buvome prie everesto,del viso pikto :).
https://imgur.com/a/Q2NAR9A

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 47 minutes(-čių), Rasta_Kentas rašė:

Ohhh Leesinai, palevos prisidariai tokios,kad geriau tu leavink ta serverį :)
Prašom dar įrodymai :)
Tiesiog pasidariau dar karta įrodymus kai buvome prie everesto,del viso pikto :).
https://imgur.com/a/Q2NAR9A

Atsijungiau policijos pastate, nes baudos nėjo susimokėti. Štai už ką relog turi būti: Ar vėl keisite taisyklės, savo naudai? 😂

jpB2dS7.png

  prieš 16 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Labas,Tiek is tavo padarytos klaidos yra blogai pats žinai,kad jeigu teisėsaugos atstovas ištraukia iš mašinos gaudytą žmogų ir jis atsijungia turi pilną teisę jail su komanda 120 min.Bet mes tave aš kiek atsimenu tai mes tave pagavom prie PD durų,kai bandei eit baudą susimokėt rasta tave ištraukia iš motociklo ir tada tu dingai,nes atsijungei :) tad manau rasta turi turėti įrodymus kaip prie pd buvai ištrauktas ir atsijungei :) Nenoriu užstoti nei vienos pusės nei kitos kaip sakoma nesu angelas ginėjas ar jūsų tetukas su mamyte 

Ne dingau, o įejau į PD pastatą, bet baudos nejo susimokėti, nes su /bega buvau nuejau prie pd galo beveik ir /q padariau :) 

Beto man net nerode, kad ištrauke, nes pats nuo moco ir įbėgau į PD pastatą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Delete, netyčia double post.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Iam_Leesin rašė:

Atsijungiau policijos pastate, nes baudos nėjo susimokėti. Štai už ką relog turi būti: Ar vėl keisite taisyklės, savo naudai? 😂

jpB2dS7.png

  prieš 16 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Labas,Tiek is tavo padarytos klaidos yra blogai pats žinai,kad jeigu teisėsaugos atstovas ištraukia iš mašinos gaudytą žmogų ir jis atsijungia turi pilną teisę jail su komanda 120 min.Bet mes tave aš kiek atsimenu tai mes tave pagavom prie PD durų,kai bandei eit baudą susimokėt rasta tave ištraukia iš motociklo ir tada tu dingai,nes atsijungei :) tad manau rasta turi turėti įrodymus kaip prie pd buvai ištrauktas ir atsijungei :) Nenoriu užstoti nei vienos pusės nei kitos kaip sakoma nesu angelas ginėjas ar jūsų tetukas su mamyte 

Ne dingau, o įejau į PD pastatą, bet baudos nejo susimokėti, nes su /bega buvau nuejau prie pd galo beveik ir /q padariau :) 

Beto man net nerode, kad ištrauke, nes pats nuo moco ir įbėgau į PD pastatą. 

Jug nuotraukose aiškiai matosi, kaip buvai ištrauktas. Įkėlė nuotraukas ir kaip Tave stabdė prieš tai ir kaip tu atsijungei ant to everesto. Neapsimesk šlanga, bėgimas yra bėgimas, bėgai, atsijungei, gavai jailą. Daugiau neskaitysiu ir neatsakinėsiu, parašyk papeikimą direktoriui - atmesiu.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TFrGSrZ.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...