Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mobis_Cancel

[SERVERIS] Pamoka kaip pasidaryti Lietuvių kalba žaidime.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pastebėjau serveryje jog daugumą klausia kaip pasidaryti Lietuvių kalba žaidime, kad nerodytų heroglifų. Tai sugalvojau, padaryti pamoką kaip kas.
Patartina, jog viską nustačius kaip VIDEO parodytą, padaryti kompiuterį restart (perkrovimą), bet būna kad išmeta automatiškai kad reikalauja restartuoti.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas pamoka labai naudinga, bet gal galėtum sukurti video, kaip pasidaryti Lietuviškas raides ant Windows 8 angliška kalba? Nes įsivedžiau LT kalbą į sistemą, bet žaidime iš heroglifų pradėjo rodyti trikampiukus tokius ir nežinau ką daryti... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Matt_Wooxy rašė:

Sveikas pamoka labai naudinga, bet gal galėtum sukurti video, kaip pasidaryti Lietuviškas raides ant Windows 8 angliška kalba? Nes įsivedžiau LT kalbą į sistemą, bet žaidime iš heroglifų pradėjo rodyti trikampiukus tokius ir nežinau ką daryti... :D

Sveikas, pamėgink

  • valdymo skydas -> laikas, kalba, regionas -> kalba -> lietuvių ( pasirinktys ) -> windows rodymo kalba

Jeigu pas tave WIN8 tai tikriausiai moki anglu kalba kad viską pasidaryti :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Mobis_Cancel rašė:

Sveikas, pamėgink

  • valdymo skydas -> laikas, kalba, regionas -> kalba -> lietuvių ( pasirinktys ) -> windows rodymo kalba

Jeigu pas tave WIN8 tai tikriausiai moki anglu kalba kad viską pasidaryti :D 

Pas mane nėra, kad būtu ' laikas, kalba regionas ' yra data ir laikas paspaudžiu ten viskas Lietuviškai, bet vistiek pievas rodo sampe.. 😕

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Matt_Wooxy rašė:

Pas mane nėra, kad būtu ' laikas, kalba regionas ' yra data ir laikas paspaudžiu ten viskas Lietuviškai, bet vistiek pievas rodo sampe.. 😕

Man irgi taspats, nieks nepadeda.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-06-03 at 18:22, Minde_Vega rašė:

Man irgi taspats, nieks nepadeda.

Turejau win8, bet nebepamenu kaip susitvarkyti su win8 lt kalba zaidime. Bet, juk galit per youtubie pasiziuriet kaip ten yra. 

Siuo momentu parodziau kaip su win10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Mobis_Cancel rašė:

Turejau win8, bet nebepamenu kaip susitvarkyti su win8 lt kalba zaidime. Bet, juk galit per youtubie pasiziuriet kaip ten yra. 

Siuo momentu parodziau kaip su win10

Vakar kažką ten prispaudinėjau per nustatymus ir susitvarkiau XD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...