Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edva_Bmww

Edva_Bmw ban Michael_Delk

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Michael_Delk
3. Užblokavimo priežastis?: WH
4. Papildomi komentarai: Visada sakei švarus esi nu ka atejo laikas ir pagavau su wh :D Dar ryškiai parašiai pisu iš nugaros :D 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Papildau noriu iš tavo puses video numesk kai ju baze šturmavot noriu pažiūrėti.Nes jau iš jų bazes matei kad getinasi ir apejai iš nugaros tai tikrai galvoji neitartina....Baisu Baisu su Deiviu susitarem kad pasisleps o jus radot šaunuolis Delk laimejai Loterijos bileta i bana. :)  Jei nespejat perskaityti susiletinkit ir i čhata žiūrėkit.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sunai ,nei tu apie čytus nusimanai ,nei ką. Discorde sėdėjom pasakė bigas ,kad reik pagalbos ateit šaudo ,tai ir parašiau klaniškiam ,jog judu iš nugaros sušaudyt. Net nebanink jei nesupranti, @Max_Tosha duodu laisvai kompiuterį patikrint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Edva_Bmww rašė:

 Papildau noriu iš tavo puses video numesk kai ju baze šturmavot noriu pažiūrėti.Nes jau iš jų bazes matei kad getinasi ir apejai iš nugaros tai tikrai galvoji neitartina....Baisu Baisu su Deiviu susitarem kad pasisleps o jus radot šaunuolis Delk laimejai Loterijos bileta i bana. :)  Jei nespejat perskaityti susiletinkit ir i čhata žiūrėkit.

Deividą /pzu darė mano draugas ir pasakė ,jog getinas savo klaniškius taip ,kad gali vinioti laisvas :) Laukiam Slimio sprendimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai buvai ant stogo čia irgi bigas pasake ? tuo metu bigas buvo hp :) Nereikia mazintis pasijungiai Harda ir žaidi o kai jau bana gauni pc tikrinkit. Kas iš to jei patikrins viska busi ištrynes logus ir t.t ir viskas.. mažiau Nametag reikia naudotis ir viskas bus čiki,aš tave visada /pzu dariau ir prigavau ne viena kart sakei kad getinasi :) ir iš kur žinai kad getinosi paiškink ? irgi pasake :D numesk ss arba video iš savo puses tada bus kita kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Michael_Delk rašė:

Deividą /pzu darė mano draugas ir pasakė ,jog getinas savo klaniškius taip ,kad gali vinioti laisvas :) Laukiam Slimio sprendimo.

Tau visi viską pasako,tai jei toks kietas esi numesk iš savo puses video kad tikrai tuo metu nečytinai :D Reiktu taisykle padaryti kekvienas klaniškis veiksmo metu lai filmuoja :D pažiūrėsim kaip tada viska matysit .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Edva_Bmww rašė:

kai buvai ant stogo čia irgi bigas pasake ? tuo metu bigas buvo hp :) Nereikia mazintis pasijungiai Harda ir žaidi o kai jau bana gauni pc tikrinkit. Kas iš to jei patikrins viska busi ištrynes logus ir t.t ir viskas.. mažiau Nametag reikia naudotis ir viskas bus čiki,aš tave visada /pzu dariau ir prigavau ne viena kart sakei kad getinasi :) ir iš kur žinai kad getinosi paiškink ? irgi pasake :D numesk ss arba video iš savo puses tada bus kita kalba.

Kaip tau nedaeina mano draugas /pzu tave darė ir pranešė ,jog jūs ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Michael_Delk rašė:

Kaip tau nedaeina mano draugas /pzu tave darė ir pranešė ,jog jūs ten.

Mane /pzu dare ? :DDDDDD Pasigavai velnias aš kaip tik tave /pzu dariau ir ne pas Deivida klane esu :D Sukilo spaudimas nebežinai ka atrašyti ane  ? :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...