Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edva_Bmww

Edva_Bmw ban Lil_Makaras

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lil_Makaras
3. Užblokavimo priežastis?: Čytas
4. Papildomi komentarai: F12 pajungė žmogus man praneše kad kreivom eina šiaip vienoje vietoje matosi kaip i šona velka stovejo vieotj šaude pradėjo begt ir gunas sukasi ten pat. Nuo 1:53 dar pažiūrėkit iki pat galo nusitaike ir velka taikinukas palei žmogu.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):

 

  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,kaip ir pats minejiai nieko nepataikau,mygtukus ir animacijas visas matai tai uz ka baninai,plius paciame video matosi kad pataikau tik i stovincius ir tai nelabai plius kai musu cytu gaudytojas rokas_c lakste aplink mane pataikiau vos viena kulka per viena slide persimetima,tai laukiam sprendimo(Galiu duot pc patikrint jei reik)

(Nuo 1:53 dar pažiūrėkit iki pat galo nusitaike ir velka taikinukas palei žmogu.)

jo ten puikei matosi kaip saudau i siena o ne i zmogu

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 58 minutes(-čių), Gytis_Same rašė:

Sveikas,kaip ir pats minejiai nieko nepataikau,mygtukus ir animacijas visas matai tai uz ka baninai,plius paciame video matosi kad pataikau tik i stovincius ir tai nelabai plius kai musu cytu gaudytojas rokas_c lakste aplink mane pataikiau vos viena kulka per viena slide persimetima,tai laukiam sprendimo(Galiu duot pc patikrint jei reik)

(Nuo 1:53 dar pažiūrėkit iki pat galo nusitaike ir velka taikinukas palei žmogu.)

jo ten puikei matosi kaip saudau i siena o ne i zmogu

Ble kreivos kulkos skraido gali nesimazint .Niekam tas tavo pc neidomus kaip ir aiškinau Harda pasijungi ir žaidi ramus ... tai gali net nesiukyti tikrinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Edva_Bmww rašė:

Ble kreivos kulkos skraido gali nesimazint .Niekam tas tavo pc neidomus kaip ir aiškinau Harda pasijungi ir žaidi ramus ... tai gali net nesiukyti tikrinti.

galva persisveisk kokios kreivos kulkos jei kaltini kad nesamones pataikau ir rasai kad taikinuka ale aimas nuveda nors,svarus esu ir px man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Gytis_Same rašė:

galva persisveisk kokios kreivos kulkos jei kaltini kad nesamones pataikau ir rasai kad taikinuka ale aimas nuveda nors,svarus esu ir px man

Puse servo žmonių sako kad švarus yra bet pasirodo ir cleo papkese idomiu dalyku turi :) Tai va gali neberašyt. Laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimas nepatvirtintas. Administratorius nebus baudžiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...