Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


t_tt

[APKLAUSA] Kokiems tikslams perkate serverio VIP, ADMIN narystes ?

Rekomenduoti pranešimai

Kokiems tikslams perkate serverio VIP, ADMIN narystes ?

APKLAUSOS TIKSLAS : Sužinoti, kokiems tikslams žaidėjai perka VIP, ADMIN narystes, serveryje.
APKLAUSOS TERMINAS : 5 Dienos ( 120 valandos ).

Eimantas`Osteen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai neperku, bet žinau dėl ko kiti perka. Kad galėtų turėti daugiau galios ir turėtų pranašumą prieš kai kuriuos. O jei rimtai, tai iš tėvų kortelės ima pinigus ir nežino jų vertės, nes visas jų gyvenimas yra praleistas samp'e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fun fact, nei karto nuo prisiregistravimo nepirkau jokio vip ar admin. O dabar, kai atsirado pardavimuose kreditai pradėjau dėti pasiūlymus ir kiti paima man kreditų. Bet vistiek neperku vipo ar admino, nes manau tai nėra būtinas dalykas šiame serveryje, aš asmeniškai visus tuos kreditus, kuriuos paėmė žmonės sukišau į /tverslas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pats pinigų ant serverio dar neteko leist, kažkoks žaidėjas iš /pardavimai nupirko man 500 kreditų, todėl užsisakiau bronzinį VIP. O pirkau VIP, nes įdomu VIP chat'us paskaityt, žinoma, dėl mašinų susitaisymo ir XP. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stengiuosi visada mesti į /pardavimus milus, ir kas 1-2dienas nuperka ir turiu virš 1,5k kreditų ar net daugiau, tai pasiėmu prem vip tam jog turėčiau visko neribotai (t.y, fix, heal ir kitas komandas). Papraščiau žaisti su prem vip, nei su kitais kurie yra riboti. O jeigu neįšeina su milais, ieškau doneiterių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VIP narystę perku kad turėti papildomų privilegijų žaidime t.y. kas man svarbiausia: teleportai, /vaist, /sutais, /vis, bei didesnis gaunamos patirties skaičius per minutę. Admin narysčių neperku atskirai (ji įeina į paketą, nes paketą pirkti gaunasi pigiau). 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl algos, TR sutvrkm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nes be vip'o kaip šūdas būni prieš kitus žaidėjus kurie turi vip'o privilegijas, o ipac jeigu dirbi teisėsaugoj arba esi klane, be vip'o kol nuvarai iki narkotiku zonos su vieliku tai spėja ir patys narkotikai pasibaigt, pagauti nusikalteli be vip'o vpš neimanoma, net tokem profui kaip man, nu krč tosha biški per OP padarė šitus vipus xujipus visokius, todėl toks šūdservis ir palikes, nes viską gali nusipirkt, taip sakant PAY TO WIN serwas

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies nei vienos iš šių privilegijų neturiu, bet vipą pirkčiau vien dėl to, nes šiame serveryje esu naujokas, kartais pasimetu su lokacijomis, kur būtent reikia važiuoti. Plius daugiau xp gauni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...