Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Franklin_White

Nuomonė - Franklin_White

Rekomenduoti pranešimai

CzOSkA1.png

Po pertraukos Las-Venturas.lt projekte žaidžiu virš mėnesio. Po dviejų savaičių spėjau užimti mechanikų pavaduotojo kėdę. Po nepilnų dviejų savaičių, praeitas direktorius perleido pareigas man. Labai norėčiau sužinoti, kokias nuomonės turite susiklostė apie mane. Priimsiu tiek teigiamą, tiek neigiamą kritiką. Tobūlėti visada yra kur :) Ačiū

  • Patinka 7
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per tokį trumpą laiką, tapai ne tik pavaduotoju, bet ir direktoriumi. Ne kiekvienam pavyktų. Man atrodo, kad viskas atsitinka gyvenime ar žaidime nebe priežasties. Man tu atrodai draugiškas, linksmas, žmogus viską planuojantis ir numatęs savo žingsnį į priekį. Taip pat esi atsakingas, kūrybingas žmogus, mėgstantis siekti maksimumo. Jei kažką apsiimi, toks jausmas, kad į tai ir įsitrauki 100proc, kas tikrai džiugina. Sunku dėlioti mintis kažkaip, kai reikia apie kitą žmogų nuomonę rašyt :D 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau šiuo metu tikrai puikiai atlieki savo pareigas, stengiesi padaryti mūsų darbą vis įdomesnį kas mano nuomone pritraukia vis daugiau darbuotojų. Visada serveryje ir discorde palaikai pozityvią atmosferą kas padaro šį darbą įdomesnį. Per praleistą mėnesį tikrai atidavei daug pastangų šiam darbui ir manau, kad dar tikrai nemažai jų atiduosi. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką galiu pasakyti, labai daug patiriu psichologino smurtu iš tavęs, kiekviena miela diena patyčios, tas mane labai skaudina ir žemina, norėčiau, kad baigtum ir nesityčiotum iš manęs, nes aš turiu širdį, o jei nebaigsi prie tavo lango bled pasikrausiu ir vaidensiuosi kiekvienam kampe. O šiaip ką draugiškas, kultūringas, geras direktorius, šaunus žmogus esi. Sėkmės tau gyvenime ir žaidime. ❤️

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu žinai ką? Aš jau pykti pradedu. Vejuosi, vejuosi tave, bet niekaip nepasiviju su tomis pareigomis. O jei rimčiau kalbant, tai susibendravome belekai per gana trumpą laiką, tapome geriausiais draugais, išsikalbame, palaikome kai to reikia. Esi be galo linksmas, šaunus, paslaugus, draugiškas, mielas draugas! Tik mes vieni suprantame savus prikolus, anee? Nu žodžiu, nebandai išnykti iš mana gyvenimą, gudjbajt! ❤️

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va, Franklinai tu mano ❤️ manau geriausias direktorius pas kurį man teko dirb per 6 žaidimo metus, neskirstai žmonių ir kame svarbiausia kad bendrauji kaip su lygiu o ne kaip su vergais kurie turėtų tau paklusti, fainas linksmas žmogus esi myliu bučiuoju esi geriausias!!!!! ❤️

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką žinau, pardavei tą pavą man, tai negaliu sakyt, kad blogas esi. O jei rimčiau, tai esi šaunus žmogus, linksmas, tačiau tuo pat metu ir rimtas, beveik visada esi pozityvus. Esi malonus ir draugiškas, galima su tavim normaliai pakalbėti. Gan greit susibendravom ir radom bendrą kalbą, komunikabilus, nori kitiems gero ir esi įsitraukęs visu 100% į tai, kas tau patinka. Keep it up!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu nzn draugelis kai ateina i dc pabazarinam grazei kiek girdejau ten dviraciu taisymais uzsiemi ar kazka tokio variklius tvarkai bet seip geras vaikis ateityje manau prie komandos tikrai tures sansa prisijungt myliu tave. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vienas aktyviausių ir motyvuotų žaidėjų. greitai sugebėjai pasiekti direktorių ir manau, kad tai dar tikrai ne pabaiga, good luck ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas žmogus, pas kurį pirmą kartą teko pradėti dirbti firmoje. Kaip žmogus esi geras, geranoriškas, draugiškas. Visada ateidamas į žaidimą pasiklausi mūsų - darbuotojų kaip mum sekasi, ir taip stengiesi užvesti temą ant bendravimo. Esi tas žmogus, kuris man padėjo padėti pirmuosius savo žingsnius projekte, ir mano žaidimo istorijoje pedsakus tikrai palikai. Aj ir labai fainas direktorius :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai DIDELIS ačiū visiems nuomonęs 😁❤️ 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aktyvus direktorius, matosi jog tikrai nenuleis rankų ir sieks didesnių aukštumų nei direktorius. Esam šiektiek bendravę, bet vos vos, matosi ir humoro jausmą turi ir šiaip draugišks :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...