Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bank_Note

Peikiamas specų direktorius Vytas_Likes

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Bank_Note
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Vytas_Likes
3. Jūsų kaltinimai: Aš šį direktorių kaltinu, kad atmetinėja darbuotojams skirtus papeikimus, kai peikiama yra dėl vienos priežasties, bet darbuotojams pateikęs visai kitas filmuotas medžiagas jis drąsiai teigia, kad tai „Papeikimas atmestas Darbuotojas pateikia visus irodymus :) (O darbuotojas pateikė tik video kaip apsisukau kelyje). Apie ką būtent yra kalbama prisegu tam tikrą temą, kurioje nukentėjau nuo neatsakingo pareigūno darbo ir jo dėka žuvau tiek aš, tiek keleivis bei buvo sunaikintas mano transportas nuo pareigūno kulkų ir kliūčių padėtų visiškai atsitiktinai las venturas rate. Tikiuosi, kad DPi turi žmogiškumo ir suvokia, kad negalima toleruoti tokių veiksmų. Taip pat, reikalauju, kad direktorius arba jo darbuotojas pateiktų žalos kompensaciją 38k infernus automobiliui atstatyti ir 100 kreditų, kad nusiimti daužtumą už veiksmus, kurie yra neadekvatūs iš civilių perspektyvos. Gero vakaro, kovokime už teisybe!

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas teisingai. Buvai žaidėjas, kuris nestojo stabdomas teisėsaugininko. Kai bėgi - galima šaudyti tiek į Tave tiek į Tavo transportą, pasirinkai nestoti - gavai neatlygintinos žalos.

PSPq3pL.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...