Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rokas_Maksimovas

Skundžiu Antanas_Salnys Money_Madness vagyste

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Maksimovas
2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Antanas_Salnys Money_Madness

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Antanas_Salnys paprašė manęs kad padėčiau ivigdyt misija jam reikėjo verslo aš sutikau ir susitikom prie mano verslo aš jam paskolinau 1,2m kad nupirktu mano versla nupirko aš atgavau 1,2m ir sako duok taip pat padėt Money_Modness sakau gerai padaviau jam tuos pinigus ir abu atsijunge tada prisijunge Antanas_Salnys sakau gražinkit man versla ir 1,2m jis sako tai cia kaip skola buvo.
4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas)https://imgur.com/a/JajG8Z4 daugiau įrodimu nepasidariau jei butu galima patikrinkit logus.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrinkit logus jai norit jis man skoloi buvo ir money aš jam atidaviau nes jis man sake pats paduosi money ta 1,2m aš eisiu off poto i sms pradėjo sakyt gražink viska nors pats 5m pasiskolino šudu prisipirko ir gražino versla su mašina ir 1,2m money gražino tai ka žinau

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-06-06 at 02:15, Antan_Salnys rašė:

Tikrinkit logus jai norit jis man skoloi buvo ir money aš jam atidaviau nes jis man sake pats paduosi money ta 1,2m aš eisiu off poto i sms pradėjo sakyt gražink viska nors pats 5m pasiskolino šudu prisipirko ir gražino versla su mašina ir 1,2m money gražino tai ka žinau

@Rokas_Maksimovas nesureagavote.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...