Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Carl_Phelps

Peikiu Rasta_Kentas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardisCarl_Phelps
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Rasta_Kentas
3. Jūsų kaltinimaiTrugdo Spec Pajėgų darbuotojams darbui, juos apšaudo, kad išgelbėti nusikaltėlį [ jam aiškei buvo pasakytą nesuteikti baudos nes turiu įrodymus už nusižengimus, jis neklausė ir suteikė bauda ] negana to nepagarbei bendrauja su serverio žaidėjais, kai pasakiau, kad parašysiu papeikimą jisai atsakė kad jam yra PH [ P O H U I ] 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Įrodymai, kaip direktorius trugdo darbui ir šaudo SPEC PAJEGAS - https://streamable.com/7fuprn , šitoje vietoje yra medikų darbuotojų nusižengimas už, kuriuos turėjau nubausti - https://streamable.com/byrmh9

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

visu pirma jūs pažeidėte taisykles surakinote žaidėja saugioje zonoje ir jo nepaleidote.Jūs galėjote ir privalėjote skirti jam bauda,o tu sakiai neduoti baudos kaip matau iš video bandete jį ištraukti iš saugios zonos, o tai yra draudžiama, aš kaip Policijos direktorius turiu reaguoti į toki kilusi atvėjį ir skyriau žaidėja bauda,poto jūs isodinote žaidėja kas man labai nepatiko :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Rasta_Kentas rašė:

visu pirma jūs pažeidėte taisykles surakinote žaidėja saugioje zonoje ir jo nepaleidote.Jūs galėjote ir privalėjote skirti jam bauda,o tu sakiai neduoti baudos kaip matau iš video bandete jį ištraukti iš saugios zonos, o tai yra draudžiama, aš kaip Policijos direktorius turiu reaguoti į toki kilusi atvėjį ir skyriau žaidėja bauda,poto jūs isodinote žaidėja kas man labai nepatiko :).

Klaidą apsiimu su saugia labai durnai gavosi, nes tikėjausi neina surakinti..
Bet tu turi elgtis labai mandagei su serverio žaidėjais.
1. Jų nešaudyti, be reikalo
2. Nesikeikti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Carl_Phelps rašė:

Klaidą apsiimu su saugia labai durnai gavosi, nes tikėjausi neina surakinti..
Bet tu turi elgtis labai mandagei su serverio žaidėjais.
1. Jų nešaudyti, be reikalo
2. Nesikeikti

Nes man nusibodo tie grasinimai su parašysiu papeikima.ATSIBODO JŪS GALITE MAN RAŠYTI AŠ ŽINAU KĄ DARAU.Šaudymas be reikalo,kad tu bandai jį ištraukti iš saugios surakintas kas yra jau draudžiama,kaip man kitaip reaguoti? :) Nesikeikti? Atsakiau ką galvojų nežadu čia su kiekvienu maloniai bendrauti pasakiau ph man ir viskas ;)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Rasta_Kentas rašė:

Nes man nusibodo tie grasinimai su parašysiu papeikima.ATSIBODO JŪS GALITE MAN RAŠYTI AŠ ŽINAU KĄ DARAU.Šaudymas be reikalo,kad tu bandai jį ištraukti iš saugios surakintas kas yra jau draudžiama,kaip man kitaip reaguoti? :) Nesikeikti? Atsakiau ką galvojų nežadu čia su kiekvienu maloniai bendrauti pasakiau ph man ir viskas ;)

DIREKTORIUS TURI BENDRAUTI DRAUGIŠKAI
TAISYKLĖ - 
Privalo gerbti kitus projekto narius.

Esu naujokas teisėsaugos darbe, tad tu turi mane ne šaudyti, o apmokyti kaip policijos direktorius ką blogai darau ir ką gerai darau, tad iš tavo pusęs savo darbą atlikai blogai, nieko nepaaiškinęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Carl_Phelps rašė:

DIREKTORIUS TURI BENDRAUTI DRAUGIŠKAI
TAISYKLĖ - 
Privalo gerbti kitus projekto narius.

Aš atsakiau,kad man tiesiog neįdomu ką tu rašysi kokius papeikimus ir tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Rasta_Kentas rašė:

Aš atsakiau,kad man tiesiog neįdomu ką tu rašysi kokius papeikimus ir tiek :)

Iš tavo lūpų buvo išmermentas keiksmažodis, kur tokių žodžių pas direktorių neturi būti.
Jei esi nedekvatus direktorius prašom perleisti kitam. GERO VAKARO LAUKIAM DPI

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-06-07 at 02:45, Carl_Phelps rašė:

DIREKTORIUS TURI BENDRAUTI DRAUGIŠKAI
TAISYKLĖ - 
Privalo gerbti kitus projekto narius.

Esu naujokas teisėsaugos darbe, tad tu turi mane ne šaudyti, o apmokyti kaip policijos direktorius ką blogai darau ir ką gerai darau, tad iš tavo pusęs savo darbą atlikai blogai, nieko nepaaiškinęs.

Vienintelė vieta ties kuria Tau pritarčiau. Direktorius paaiškino, kodėl buvo suteikta bauda ir kodėl buvai apšaudytas. Aiškus, galima buvo ir nešaudyti, pabandyti kažkaip kitaip susikalbėti, tačiau jeigu kaip pats Direktorius sako " daknisai " su savo veiksmais ir grasinimais, tai galbūt reikėtų susimąstyti ir pačiam pasistengti elgtis ir bendrauti padoriau. @Rasta_Kentas ateityje norėčiau, kad tokių šaudymų nebebūtų ir tokias iškilusias problemas spręstumėte kitais būdais. 

PSPq3pL.png

  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...