Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Camilla_Meh

Skundžiu Aim_Greg

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Camilla_Meh
2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aim_Greg
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinatehttps://streamable.com/ddu6uf
4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): Pažiūrėjau prisijungusius ir dirbančius tolimųjų reisų vairuotojus (/vairuotojai), pastebėjau, jog Aim_Greg dirba, parašiusi /sekti Aim_Greg pastebėjau, jog jis yra ginklų pasikrovimo teritorijoje, bandžiau apvažiuoti iš priekio ir sulaikyti jį, bet jis kažkokiais būdais pastebėjo mane pro kalnus, sienas ir atkabino savo priekabą, jeigu tyčia jos neatkabino, tada turėjo bandyti ją prisikabinti, vaizdas iš jo perspektyvos turėjo būti į priekabą, ne į tunelio pusę, kuriame aš laukiau jo, pradėjus važiuoti link jo, jis į mane neturėjo žiūrėti jeigu kabinosi priekabą, jis padarė /tpdarbas, manau, jog jis naudoja „Wall Hack“.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu čia gera šovei, Camila :DDDDD.. vežiau ginklus nu ir taip atsitiko, kad atsijungt turėjau ir išvažiuot, tai atkabinau priekaba ir atsijungiau, nes sakau gal koks kolega paims. Tarp kitko, užpildytas aktyvumas beveik iškart po šio epizodo. Čytų gaudytoja būsit matau

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepakanka įrodymų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...