Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Minde_Vega

Mobis_Cancel lban Hennessy_Vro

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: @Mobis_Cancel
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: @Hennessy_Vro
3. Užblokavimo priežastis?: Free starai
4. Papildomi komentarai:
1. Surakino saugioje zonoje, kas yra draudžiama.
2. Uždėjo free /bega (Nušovė Marius, nes matė situacija)
3. Įtarė už /bega ir jailino
4. Įrodymų nėra ir nebandyk nieko prikurti, pats žinai kodėl taip pasielgei.
Manau už tokius dalykus išmetimas ir blistas, kaip sakai? @Rasta_Kentas

5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Nuotraukos -  https://imgur.com/a/G3uM7ES
Video - 

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebliauk. Norėjau ir ištempia iš tos lv zonos. Čia darbą turiu prarasti bet ne bana gauti 😄 bėga gavai kad tave nušovė ir nuo HP su dviračiu lakstei. Ne banint reikia o darbo ppk rašyti. 

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Hennessy_Vro rašė:

Nebliauk. Norėjau ir ištempia iš tos lv zonos. Čia darbą turiu prarasti bet ne bana gauti 😄 bėga gavai kad tave nušovė ir nuo HP su dviračiu lakstei. Ne banint reikia o darbo ppk rašyti. 

Aš kaltas, kad mane nušovė? Tu galėjai mane iš saugios zonos surakinti ir išvesti? Kur yra parašyta, kad galima dėti /bega kai kažkas nušauna surakinta žaidėją? Nebūtum staru sudėjęs, būtum tik iš darbo išmestas ir blistas, bet matau neužtenka tau to. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 39 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

Aš kaltas, kad mane nušovė? Tu galėjai mane iš saugios zonos surakinti ir išvesti? Kur yra parašyta, kad galima dėti /bega kai kažkas nušauna surakinta žaidėją? Nebūtum staru sudėjęs, būtum tik iš darbo išmestas ir blistas, bet matau neužtenka tau to. 

Tai tu su dviračiu bėgiojai tavo video matosi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Hennessy_Vro rašė:

Tai tu su dviračiu bėgiojai tavo video matosi. 

Bėga uždėta neteisėtai, kodėl turėjau sustoti kai buvau nekaltas? Čia tas pats kaip pradėtum šaudyti pirmas, aš atsišaudyčiau atgal ir poto starus sumestum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

Bėga uždėta neteisėtai, kodėl turėjau sustoti kai buvau nekaltas? Čia tas pats kaip pradėtum šaudyti pirmas, aš atsišaudyčiau atgal ir poto starus sumestum.

Reikėjo stovėti ir nebėkti bet tu aišku speceliai norėjai pasirodyti koks tu mandras pabėgioti bet vistiek toli nepabėgai. Vienintelis nusižėngimas už kuri prarasiu pati geriausia serveryje darbą kad ištraukiau tave iš tplv. Tai nėra ko čia baninti bėga buvo uždėtas nes tu su dviračiu bėgiojai kaip koks dviratininkas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 24 minutes(-čių), Hennessy_Vro rašė:

Reikėjo stovėti ir nebėkti bet tu aišku speceliai norėjai pasirodyti koks tu mandras pabėgioti bet vistiek toli nepabėgai. Vienintelis nusižėngimas už kuri prarasiu pati geriausia serveryje darbą kad ištraukiau tave iš tplv. Tai nėra ko čia baninti bėga buvo uždėtas nes tu su dviračiu bėgiojai kaip koks dviratininkas.

 

Stovėjau ant stogo, nuvažiau iki tplv ir vsio lol. Pats tavo kolegą rašo, kad jam ph kaip ir tau. P.S Numesk vietą kur bėgiojau su dviračiu prieš uždėjant /bega, nes kažkaip neatsakei už ką uždėjai, tiksliau tau jau paaiškinau, kad negalėjai to daryti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Minde_Vega rašė:

Stovėjau ant stogo, nuvažiau iki tplv ir vsio lol. Pats tavo kolegą rašo, kad jam ph kaip ir tau. P.S Numesk vietą kur bėgiojau su dviračiu prieš uždėjant /bega, nes kažkaip neatsakei už ką uždėjai, tiksliau tau jau paaiškinau, kad negalėjai to daryti. 

Tavo vidose matosi kad bėgioji su bike. tai ir prieš uždedant bėga bėgai nuo manęs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimas nepatvirtintas. Administratorius nebus baudžiamas.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...