Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lil_Luko

[MUZIKA] Aukščiau Visko

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki Las-Venturas žaidėjai, tikiuosi labai nepyksit, bet pas jūs atvykau šiek tiek pasireklamuoti.

Esu muzikantas, vadinuosi Luko arba Lil Luko, priklausomai nuo nuotaikos, bei zoned., kurį naudoju leisdamas beatus. Esu vokalistas, dainų rašytojas bei prodiuseris ir noriu pristatyti jums savo naują dainą. Ši daina man yra ypatinga tuom, jog tai yra mano pirmoji LIETUVIŠKA daina. Visi mano kūriniai prieš tai buvo rašomi anglų kalba. po kurio laiko pertraukos nusprendžiau išbandyti sukurti ką nors gimtąją lietuvių kalba. Na ir štai rezultatas. Jei kam įdomu apie ką yra daina, tai žemiau paliksiu bendrą aprašymą. Būtų malonu sulaukti nuomonių, dėkingas :)

Jei patiko, būtinai sekite visose socialiniose platformose, kadangi greitu metu išvysite daugiau mano lietuviškos kūrybos :)
https://www.instagram.com/official.luko/
https://soundcloud.com/zonedaf

https://www.youtube.com/channel/UC_p9H94kJAqhMD64VAMHgvw


Dainos aprašymas:

Priedainis apibūdina kaip noriu būti viršuje, noriu uždirbti užtektinai jog aprūpinti save likusiam gyvenimui, bei kaip tai dauguma tai padaro "parduodami sielą", kas gali reikšti daug ką skirtingiem žmonėm. Bendrai daina yra apie tai, jog mes visi norime sėkmės, visi norime būti laimingi ir laimėti gyvenime, bet dauguma pamirštai tai, jog reikia kažką daryti jog kažką pasiekti. būtent dėl to žmonės ir lieka neviltyje svajoti, jog jie būtų kažkas daugiau nei yra dabar, jog jie būtų aukščiau visko.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kžn neklauses dainos galiu pasakyt kad gera nžn kodel neklausk tiesiog toks aprašymas net dainos nereik klausytis ai ir šjp to aprašymo neskaičiau nes labai daug če žodžiu

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 valandas(-ų), Big_Show rašė:

kžn neklauses dainos galiu pasakyt kad gera nžn kodel neklausk tiesiog toks aprašymas net dainos nereik klausytis ai ir šjp to aprašymo neskaičiau nes labai daug če žodžiu

whatever that means...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kai kuriuose vietose mano bent jau nuomonė ne vietoj padėti earbackai bet šeip balsa turi tobulėk ir pasieksi ko sieki , o šeip daina neblogai susiklausė gal net antra karta paklausyčiau tai svarbu ir dar gal biški ties flow reiktu dar padirbti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas. Tiesą pasakius retai man patinka lietuviškos dainos ir ši buvo ne išimtis, bet paklausiau tavo angliškų dainų ir man visai patiko. Pastebėjau, jog paskutinė angliška daina buvo išleista 2017 metais. Čia po pertraukos sugrįžti nusprendei ar kaip? :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, visada buvau prieš Lietuviškas dainas, nežinau kodėl bet manęs jos netraukia.. labiau traukia anglišką arba rusišką. Bet, tavo kurinys tikrai geras, smagu jog turi tokia gyslelę dainuoti, gal kažkada pamatysim per televiziją tave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...