Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Zygis_Inferno

Peikiu Black_Evil

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardisZygis_Inferno
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Black_Evil
3. Jūsų kaltinimai

Žodžiu žaidėjas Kill_Pill per viešą raciją kvietė visus žaidėjus ateiti į 

šrataisvaidį aš atėjau , bet žinot aš , kaip jūs vadinat esu "drožtukas" nemoku cbugint 

, o tas Black_Evil ar kaip ten mokėjo , tai nušoviau ir žodžiu nervų nesulaikęs ir gruzą gaudęs

išvadino mane asilu ir dar pasiunte mane taip toli , kad net nelabai įšeitų su dviračiu nuvažiuoti.

Aišku aš prieš korupciją , tai čj , kad atmesit , būčiau už korupciją priimtume. Karoče

, jei nesupratat ką čia parašiau yra nuotrauką ir visi įrodymai

#KorupcijaiNE #KowokimeUžLaisve #ASO
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

https://imgur.com/a/pIUBHdT

 

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 5
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sv, nesusireiksmink , netau terasiau ir pradejei pats sokinet, nei buvo i tave kreiptasi niekas, jeigu logus pazet pats pradejei cia varyt tai pisau atgal, nusivalyk asaras zmogau, pats pradedi pats gauni, Peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūriu be logo nieko neįšeis sakai aš pradėjau šaučiau , kaip mokėjau , o tu pradėjai pūliuot , tai jei prarasi pareigas į blist"ą nepateksi gi tavo draugelis tave įkišo ir paskui ištrauks , tai kitas pareigas gausi ir toliau darysi nesamones. Žodžiu nėr čia į ką dabar gilintis , kaip tavo draugelis nuspręs taip ir bus. Peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Zygis_Inferno rašė:

Žiūriu be logo nieko neįšeis sakai aš pradėjau šaučiau , kaip mokėjau , o tu pradėjai pūliuot , tai jei prarasi pareigas į blist"ą nepateksi gi tavo draugelis tave įkišo ir paskui ištrauks , tai kitas pareigas gausi ir toliau darysi nesamones. Žodžiu nėr čia į ką dabar gilintis , kaip tavo draugelis nuspręs taip ir bus. Peace

Nu jo draugelis myq didziausias mano, aiskiai buvo parasyta kad kaip pavui duoda dyrika o tu cia nuo vasaros suprakaitaves pulioji baisiai, jeigu ant tiek jautrus esi uzsidaryk burbule ir kimarink savo anime serialais

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

a pats bandęs , nu joa reiks pabandyt kaip sakai nepabandęs nesužinosi 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Black_Evil įspėjamas žodiniu įspėjimu. Bendraukite su serverio žaidėjais pagarbiau.

13DkEEI.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...