Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lol_Ikas

Peikiu Kestis_Norysas MEDIKU PAVA

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Lol_Ikas
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Kestis_Norysas
3. Jūsų kaltinimai: Prieme darbuotoja į firma kuris gavo bana uz cytinima, nepraejo net diena jau firmoje toje pacioje + jokio BLISTO NEGAVO ( gyresi ) + firmoje jau priz JOKIO RANGO NIEKO NUO PRIEMIMO
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

išmečiau, nes priime ban apeliacija, žinau kad nenaudojo cytu nes tikrai zinau kad zaide per tel yra net ss kaip kelesi rang ir darytas ss per telefona, priimiau i darba nes geriausiai atsake i visus klausymus, jis yra geriausias firmos darbuotojas delto gavo priziuretoja, beje musu pasirinkimas kam duot priziuretoja, o i blist neitraukem nes mes zinom kad jis nenaudojo jokiu cytu. nu bent man tai yra bereiksmis ppk

 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pavaduotojas nebus nušalintas, tačiau tokių dalykų negalėtų būti. Elementaaru, kad kartu su juo įsidarbinusiems medikams - nesąžininga. Vienas per dieną šoka į maksimumą, o kiti keliasi 7 ar daugiau dienų. Pačio žaidėjo kaltė, galbūt ir nečytino, bet projekto taisykles pažeidė. Jeigu mato, kad žaidimas bugginasi, kai žaidžia per telefoną, tai kam žaisti ir rizikuoti? Kartais turi būti už tokias klaidas ir pamoka. Darbuotojas turi būti perkeltas į pirmą rangą ir kartu su visais darbuotojais, turi keltis rangus ir pildyti visas sistemas iš naujo. Darbo prižiūrėtojo irgi turi netekti. Darbo valdžia turi mąstyti ne tik apie "geriausius" darbuotojus, bet apie visus. Visi yra lygūs vienodai. Visi yra geri irgi vienodai. Pavaduotojo neketinu šalinti, tai buvo ne tik mano nuomonė, bet ir Pagr. administracijos. Visgi, esu linkęs žodžiu įspėti, o ne iš karto šalinti, tuo labiau, jeigu žmogus stengiasi. 

PSPq3pL.png

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...