Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Visma_Wtf

Peikiu PD pavaduotoją Sesv_Fleak

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Visma_Wtf
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Sesv_Fleak
3. Jūsų kaltinimai: Užrakino pastatą per narkotikų durų sprogdinimą,po kiek laiko paskelbė, kad komendanto valanda, bet buvo pradėtas sprogdinimas prieš tai nežinau pastatas atrakintas įlindom visi padariau /sprogdinti išlindau į lauką pastatas buvo užrakintas, paskiau parašiau kodėl užrakinai parašė komendanto valanda, bet po to laiko vėl atrakino.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/FirgmOI

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Visma_Wtf
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Sesv_Fleak
3. Jūsų kaltinimai: Užrakino pastatą per narkotikų durų sprogdinimą,po kiek laiko paskelbė, kad komendanto valanda, bet buvo pradėtas sprogdinimas prieš tai nežinau pastatas atrakintas įlindom visi padariau /sprogdinti išlindau į lauką pastatas buvo užrakintas, paskiau parašiau kodėl užrakinai parašė komendanto valanda, bet po to laiko vėl atrakino.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/FirgmOI

Nu buvo taip: Paskelbiau komendanto valandą, užrakinau pastatą ir man pasakė, kad jūs spėjot ibėgt į pastatą. Aš pastatą atrakinau ir gavau kicką nuo serverio už "Bullet crasher". Prisijungiau, ir matau, kad jūs man i sms spaminat: atrakink pastatą. Manau kažkas susibugino. Kai parašėt, kad pastatas užrakintas iškarto atrakinau. Maišą vistiek sėkmingai pargabenot ir niekaip nenukentejot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Sesv_Fleak rašė:

Nu buvo taip: Paskelbiau komendanto valandą, užrakinau pastatą ir man pasakė, kad jūs spėjot ibėgt į pastatą. Aš pastatą atrakinau ir gavau kicką nuo serverio už "Bullet crasher". Prisijungiau, ir matau, kad jūs man i sms spaminat: atrakink pastatą. Manau kažkas susibugino. Kai parašėt, kad pastatas užrakintas iškarto atrakinau. Maišą vistiek sėkmingai pargabenot ir niekaip nenukentejot.

nukentejo tie kurie negalejo nueit į pastata nes buvo užrakintas ir mire lauke,ir sedo į jaila :) įdomu jei bučiau neatsijunges kai nutazinai ir surakinai mane ar tikrai nebutum patikrines narku ir atkirtes jos??(big-show)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Pokemon_Hate rašė:

nukentejo tie kurie negalejo nueit į pastata nes buvo užrakintas ir mire lauke,ir sedo į jaila :) įdomu jei bučiau neatsijunges kai nutazinai ir surakinai mane ar tikrai nebutum patikrines narku ir atkirtes jos??(big-show)

Kada as tave nutazinau ir surakinau?? 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Sesv_Fleak rašė:

Kada as tave nutazinau ir surakinau?? 

 

visi sulindo į vidu aš nespejau ibegt nes buvai užrakines jau pastata ir paskelbes kad komendantas,dar bandžiau šaudytis bet gavau taza ir /ant,nejaugi jau taip bijot to veixmo? apie 1 menesi negavot veixmo,1savaitė veixmo ir jau nebenorit jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Pokemon_Hate rašė:

visi sulindo į vidu aš nespejau ibegt nes buvai užrakines jau pastata ir paskelbes kad komendantas,dar bandžiau šaudytis bet gavau taza ir /ant,nejaugi jau taip bijot to veixmo? apie 1 menesi negavot veixmo,1savaitė veixmo ir jau nebenorit jo

Nei aš tave nutazinau, nei aš tave rakinau. .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sesv žmogiška klaida, kad užrakino pastatą nelaiku ir nepastebėjo, kad vyksta narkotikų maišo ėmimas. Kaip supratau, pamatęs, kad bandoma paimti narkotikų maišą, pastatą atrakino. Kitą kartą siūlyčiau rašyti papeikimą tokiu atveju, jeigu tiesiogiai bandoma pakenkti užrakinant pastatą. O dabar ir iš chato matosi, kad galimai Sesv nežinojo, kad vyksta veiksmas todėl ir užrakino. 

PSPq3pL.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...