Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dangis_Cbugeris

Peikiu Specu valdžia

Rekomenduoti pranešimai

 Jūsų slapyvardis: Dangis_Nepramusinek
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Spec valdžia.
3. Jūsų kaltinimai: free išmetimas iš darbo.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: nėra, nes servas neveikė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, aš tau suteikiau 2 įspėjimus, kadangi gavau daug nusiskundimų iš SPD @Vytas_Likes Ir daug kitų, jog darai nesamonęs. Taipogi nepražaidei 70 Minučių, taip priežastis jog serveris neveikė, tačiau jis vėliau atsigavo ir veikė.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

Sveikas, aš tau suteikiau 2 įspėjimus, kadangi gavau daug nusiskundimų iš SPD @Vytas_Likes Ir daug kitų, jog darai nesamonęs. Taipogi nepražaidei 70 Minučių, taip priežastis jog serveris neveikė, tačiau jis vėliau atsigavo ir veikė.

Vakar pražaides buvau +120min, o gal galima būtų pamatyti tuos įrodymus apie kurios čia kalbate? + norėčiau įrodymų, kad nebuvau pražaides 70min.

https://prnt.sc/tjjz5q

https://prnt.sc/tjk12l

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-07-17 at 14:16, Arminas_Elegy rašė:

Sveikas, aš tau suteikiau 2 įspėjimus, kadangi gavau daug nusiskundimų iš SPD @Vytas_Likes Ir daug kitų, jog darai nesamonęs. Taipogi nepražaidei 70 Minučių, taip priežastis jog serveris neveikė, tačiau jis vėliau atsigavo ir veikė.

Gal būtų galima sužinoti kokias jis darė nesąmones, kad buvo įspėtas dviem įspėjimais ? @Arminas_Elegy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

darbuotojas Dangis_Nepramušinėk gavo 2 įspėjimus už tai jog tazino narkotikų maišo naikinime savus, t.y kai nešė maiša ir žudė savus, ir nepagarbiai elgesi su Teisėsaugos darbuotojas skundas gautas iš (Vytas_Likes) trečias įspėjimas buvo už neaktyvumą.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 42 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

darbuotojas Dangis_Nepramušinėk gavo 2 įspėjimus už tai jog tazino narkotikų maišo naikinime savus, t.y kai nešė maiša ir žudė savus, ir nepagarbiai elgesi su Teisėsaugos darbuotojas skundas gautas iš (Vytas_Likes) trečias įspėjimas buvo už neaktyvumą.

"Savus"  iš kur man žinoti, kas savas kas ne, atėjas randomas kažkoks stovi prie sandelio su gp skinu atėjau ir nušoviau, ir pateik įrodymus,kad buvau "neaktyvus".

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Dangis_Cbugeris rašė:

"Savus"  iš kur man žinoti, kas savas kas ne, atėjas randomas kažkoks stovi prie sandelio su gp skinu atėjau ir nušoviau, ir pateik įrodymus,kad buvau "neaktyvus".

Ačiū už atsakymą į savo papeikimą. Neapsimeskime šlangomis.

PSPq3pL.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...