Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vairuotojas_Tomasis

Skundžiu Karolis_Slimis , ban unban prižiūrėtoją..

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas (skundams rašyti):

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vairuotoja_Viktea, pildau aš.(Vairuotojas_Tomasis)
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Karolis_Slimis (Ban/unban prižiūrėtoją.)
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Dėjo free baną, nei nepažiūrėjęs, kaip ir kokia situacija nuotraukose.
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: Taip, visi pradėjo galvoti, kad reklamavau serverį, patyriau nuostolį 500 kreditų praradau.

Norėčiau jog gražintumėte 500 kreditų . nuotraukoje bus įrodymas kad atsiblokavau. (Vairuotoja_Viktea)

Kadangi buvo uždėtas dar IP banas, norėčiau kad atblokuotumėte. <---  Nuotrauka. kai dar IP banas, nes vartotojo atsiblokavo

Kils klausimas kodėl aš žaidžiau tuo momentu per jos acc?

Atsakymas lengvas, nes buvo misija pravažiuoti 2000km jai atsibodo žaisti, ir paprašė kad aš pažaisčiau ir pravažiuočiau tuos 2000 kilometrų. <--- nuotrauka
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

Įrodymai, kai gavo ban, kai atsiblokavo, ir kai tuo momentu žaidžiau aš per jos acc. <---- nuotraukos.

Nuotraukos su Gerb.Karolio_Slimio ban.   <---- 

Matosi nuotraukose aiškiai kad naujokas, tab šiek tiek nuleistas, /maistas mažiau nulio kaip kad naujokas ateina į serverį, pinigų 10k, skinas naujoko,

ir už tokias nesamonęs dedą baną? koks dar Reklamavimas? jei kažkas tik bandė pakenkti?... kas mokino atrinkti ką užbanint?... man regis reikia atostogų Slimi tau.

 

 

@Max_Tosha @Invision_White

 

 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...