Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Trey_Vait

Peikiu Petras_Rimkus

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Trey_Vait
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Petras_Rimkus
3. Jūsų kaltinimai:  Nemoka dirbti savo darbo, pateikiau aiškius įrodymus, kad jo darbuotojas iš mano mašinos padarė visiška nesamonę, tai matosi šiame video :


4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Nu pažiūrėkit mechanikų ppk skiltyje.

  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko čia aiškaus nematau lempinis ppk.Nieko pasakyt negaliu.Prie mano akių sumokėjai 500 nors turėjai 1k mokėt tad žaidėjui nesumokėjus pinigų  perdaže belekaip nes nemokėjai pinigų.Bei su žaidėju buvo pakalbėta.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Petras_Rimkus rašė:

Nieko čia aiškaus nematau lempinis ppk.Nieko pasakyt negaliu.Prie mano akių sumokėjai 500 nors turėjai 1k mokėt tad žaidėjui nesumokėjus pinigų  perdaže belekaip nes nemokėjai pinigų.Bei su žaidėju buvo pakalbėta.

Tai tu *Lenkiškai keiksnojuos* kainas susidėk normalias vienas už 500e dažo kitas už 2k kitas už 4k

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Trey_Vait rašė:

Tai tu *Lenkiškai keiksnojuos* kainas susidėk normalias vienas už 500e dažo kitas už 2k kitas už 4k

 

Tai tu čia foruma pasiskaityt nes yra ir dieninis tarifas ir naktinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Petras_Rimkus rašė:

Tai tu čia foruma pasiskaityt nes yra ir dieninis tarifas ir naktinis.

Tai 500 dieninis, o naktinis 4k? Kad spalva pakeistų?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 50 minutes(-čių), Trey_Vait rašė:

Tai tu *Lenkiškai keiksnojuos* kainas susidėk normalias vienas už 500e dažo kitas už 2k kitas už 4k

 

Nueik ir pasižiek tavo įrodymuose nesimato kiek jam davei kiek prašė ir pns išvis nesuprantu kas tuose įrodymuose ne taip.Tai beviltiška su tavim pyktis viskas nuspres @Einaras_Bmw.Laukiam atsakymo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Petras_Rimkus rašė:

Nueik ir pasižiek tavo įrodymuose nesimato kiek jamdavei kiel prašė ir pns išvis nesuprantu kas tuose įrodymuose ne taip.Ta beviltiška su tavim pyktis viskas nuspres @Einaras_Bmw.Laukiam atsakymo.

Tai aš išvis jam nieko nemokėjau aš rašau ppk, kad jis bet ką su mano mašina padarė, o paskui turėjau mokėt vėl kad perdarytu kitas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbuotojas Hennessy_Vro privalo būti nubaustas per 12 val. nuo mano pranešimo už nemokėjimą kainoraščio. Už 2000 eur. nei vienos kainos kainoraštyje nėra, išskyrus nitro x2, bet akivaizdu, kad jo čia nedėjo. Primenu, kad klientas visada yra teisus, o toks elgesys iš mechaniko pusės netoleruojamas. Pavaduotojui siūlyčiau atidžiau tikrinti papeikimus.

http://prntscr.com/twb8bi

PSPq3pL.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...