Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Vytas_Likes

Peikiu Josh_Excite

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Vytas_Likes
2. VIP nario @Vardas_Pavarde@Josh_Excite
3. Peikimo priežastis: Stabdomas zaidejas daro /tp komandas
4. Vaizdinė medžiaga (būtina)https://streamable.com/94a4fg

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ta pacia sekunde kai stabdei jau dariau /tpk, ne mano kalte kad rasyt letai moku o su laiku nemoki pagaut be begos, tai tu be begu as be komandu dw? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Josh_Exciite rašė:

beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ta pacia sekunde kai stabdei jau dariau /tpk, ne mano kalte kad rasyt letai moku o su laiku nemoki pagaut be begos, tai tu be begu as be komandu dw? 

Taisykles yr taisykles ir nereikia cia sakyt kad kaip stabdziau darei /tpk galejai daryt anksciau o kaip tik privazevau nedarei tik stabdyt pradejau iskart padarei baigem vaikiskus bairius ir diskusijas padarei nusizengima tad ir nereik nervuotis kiekvienas uz savo veiksmus atsakome :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Taisykles yr taisykles ir nereikia cia sakyt kad kaip stabdziau darei /tpk galejai daryt anksciau o kaip tik privazevau nedarei tik stabdyt pradejau iskart padarei baigem vaikiskus bairius ir diskusijas padarei nusizengima tad ir nereik nervuotis kiekvienas uz savo veiksmus atsakome :) 

Neapsikraunu del to zaidimo, tu cia pakrovejas belekoks kad papeikimus rasai, nemoki gaudyt ne mano problemos. Jau butu antras papeikimas jeigu buciau isitelines prie pasieno ruozuos, neisitelinau todel nes pamaciau JUS PAREIGUNAS VYTAUTAS_LIKES, pradejau begti nes baisei nebuwo ka veikti serveryje, o jus maciau kad nepagaunat ir apie 5k metru atsilike isitrauket sunkias ginkluotes ir saudyti nuo stogo pradejot, nu matosi kas ce nemoka savo darbo dirbti. Man matai dar su /bega negalima sawo mechaniko irankiu naudot, tiesiog uzrakina irankius.

Pasilik tu ta papeikima savo nebandai istrint, idomu kaip pasijausi turedamas forume ozio role.

  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

9UJ7lX3.png
VIP narys @Josh_Excite gauna 2 įspėjimus.

Taisyklė: „
8. VIP nariui draudžiama naudoti teleport'acijos komandas bėgant nuo teisėsaugos [2 įspėjimai]".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...