Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Cobra_Duke

Skundžiu Denis_Boris Tomas_Dirt , Iam_Leesin

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cobra_Duke
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Denis_Boris
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Aš norėjau persimest mašiną savo į kitą acc, ir /trsiulyti dariau salad r poto parašė šis žaidėjas jau turipasiulyma įsigytį kitą Tr.Primonę poto bandžiau greitai nes žinojau kad mano kompas greitai jungia viska tai padariau greitai /Trpardavineti 1 1 ir Tomas_Dirt atsirado prie manes iš oro ir atgetino Denis_Boris ir kol aš jungiaus jis nukniso mano Tr.Priemonė Bobcat 1.8k ridos 0d. Spalva Violetinė su balta prašau gražinti mano tr priemonę Dar žinau jai kad netiki Max_Tosha gali per Logus patikrinti viska kiaurai.
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?:Taip už Bobcata mokėjau 1.5m iš Swed_Makar O nukniso už 1ct iš manęs tai noriu gražinimo šiokio tokio.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Yra /Piniguisrasas-08-12 >https://imgur.com/YF1Hi8U Ir dar Yra ss kaip Tomas_Dirt poto važinėjasi su vogtu Bobcatu kurį jis prisdėjo kad pavogtu>https://imgur.com/1lUMx97 Ir dar Tomas_Dirt imetė mano vogtą Bobcata į pardavinejima >https://imgur.com/I4MO1ne

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, kokia tau cia vagyste?? Jeigu atvarai i tr pardavinejimo aikstele ir ziuri stovi automobilis uz 1eur kodel man jo nepirkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Tomas_Dirt rašė:

Sveikas, kokia tau cia vagyste?? Jeigu atvarai i tr pardavinejimo aikstele ir ziuri stovi automobilis uz 1eur kodel man jo nepirkti?

Aš tau siuliau jį aš leidau? dar priš tai žiūrėjau kad nieko nėra poto kaip padariau /Trpardavineti ir tu atsigetinai stebuklingai ir nupisai, AŠ iš Cobra_Duke į Salad_Fingers persimest mašiną norėjau bet rašė kad Salade yra pasiulymas ir pasižėjau nieko nebuvo net ir tu kaip /Trppardavineti padariau tu kaip jungiau i Salad acc tu jau ji nupisai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Fingeris_Saladas rašė:

Aš tau siuliau jį aš leidau? dar priš tai žiūrėjau kad nieko nėra poto kaip padariau /Trpardavineti ir tu atsigetinai stebuklingai ir nupisai

Stebuklingai atsigetinau(atvaziavau su turismo) ir jei tu sakai norejai persimesti i kita accounta tai reikejo naudoti komanda /trsiulyti o ne /trpardavineti

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Tomas_Dirt rašė:

Stebuklingai atsigetinau(atvaziavau su turismo) ir jei tu sakai norejai persimesti i kita accounta tai reikejo naudoti komanda /trsiulyti o ne /trpardavineti

 

Aš 5kartus jungiau acc ir kaip rašiau /Trsiulyti man rašė šis žaidėjas jau turi pasiulyma išsigyti trpriemone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir beje Max_Tosha gali visus logus patikrinti ir viskas kiaurai matysis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jokio bugo nenaudojom.pamatem yra masina uz 1 eur, paememem. dar banais grasinot. reikejo tarpininka naudot o ne visiem leist nupirkt uz eura bobcat'a. tad nemanau kad ka padarysi jau ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai nesuprantu, kur mano vaidmuo šitoje apgavystėje?  😂

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 38 minutes(-čių), Denis_Boris rašė:

jokio bugo nenaudojom.pamatem yra masina uz 1 eur, paememem. dar banais grasinot. reikejo tarpininka naudot o ne visiem leist nupirkt uz eura bobcat'a. tad nemanau kad ka padarysi jau ;)

 

Tai kad būtų biskas trukę max 10sec bet dirtas jumis atgetino tu paemiai ta masina nes dirtas neturejo sloto poto tu jam  atidaviai o leesinas dar ziurejo ir su jumis buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia sakau logus tegul va patinkrina ir pažėsim kas čia teisus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Fingeris_Saladas rašė:

Čia sakau logus tegul va patinkrina ir pažėsim kas čia teisus

jis nieko nepadare, atsipisk atsiprasant nuo jo, gedos nedarydamas bei verkdamas cia, kas buvo tas prazuvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 49 minutes(-čių), Denis_Boris rašė:

jis nieko nepadare, atsipisk atsiprasant nuo jo, gedos nedarydamas bei verkdamas cia, kas buvo tas prazuvo

Degi tu geriau nieko nesakytum geriau savo stuburą tvarkykis nes greit išluš vps

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neskaičiau. /trsiulyti

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...