Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Antanas_Girinis

Skundziu Matas_Greitas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Antanas_Girinis
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Matas_Greitas
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate:  sutarem kad as jam parduosiu savo masina bullet stage 2 kai siuliau per trsiulyti jis jau buvo gaves pasiulyma kai nuvaziavom i turgu tuomet as ta pacia komanda naudojau tiesiog padariau klaida nenutryniau jo ido it tuometa masin a isidejo uz 8 eur as spejau atsijungti is serverio po to pprisjungus jis kazkaip staigiaiu isejo is afk sunaikino masina tuo metu as istraukiau laidus is kompo bet nesuprrantu kaip as iskarto tuo metu neatsijungiau ir dar prabuvau apie 10sec serveryje per ta laika jis spejo nuprik,ti mano automobili ir siuo metu nekreipai demesiu i mano smsm ir tiesiog mane ignoruoja tad noreciau arba atgauti masina arba gauti sutarta 1m uz sita automobili (sms zinuciau kur taremes nelkiko nes Sipn_Siaubass uzfloodino sms vos prisijungiau)  tai9gi manu jog deretu man grazuinti bullet arba ta lema bet kaip zinia issivartys cia jis ir vel reikes leavinti si projekta kaip ir del preitu skundu :( :( :( butu malonu atgauti bent bullet nes nezinau kodel tada komanda veike kai buvo parasyta /trpardavineti 2 8 1000000 tiagi tupomet yra komanda per didele ir sistema ja kazkodel vistiek uzskaite tai yra ne vian mano klaida bet ir sistemos 😕 😕 o del sms kur taremes lygtai pagrindiniai administratoriai galit visus slaityti.
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: bullet stage2 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):  gmmJUH0h.jpg

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

susitarem su Matas_Greitas grazino 900k uz automobili taigi nebezinau kaip ir pretenziju nebeturiu pats buvau kaltas tai tas 100k tiesiog nurasomi tegu buna :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...