Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dwayne_Stevenson

Peikiu Adidas_Ricka

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Adidas_Ricka
3. Jūsų kaltinimai: Vos tik man įėjus į šratą uždėjo bėgą man pasišaudžius ir išėjus iš šrato iškart mane surakino išvedė iš pastato atėmė narkotikus ir uždėjo starus už bėgimą.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/LC9LHI8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvai stabdomas ir nieko salia nebuvo, kad garsiakalbis nukryptu ne i ta puse vel tikiesi, kad be irodymu esu?

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Adidas_Ricka rašė:

Buvai stabdomas ir nieko salia nebuvo, kad garsiakalbis nukryptu ne i ta puse vel tikiesi, kad be irodymu esu?

 

Pirma įsitikink, kad man ta tavo garsiakalbį rodė tik tada dėk bėglį protinguoli. Dar toks klausimas, o tai saugiose zonose galima /vesti komandą naudot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Pirma įsitikink, kad man ta tavo garsiakalbį rodė tik tada dėk bėglį protinguoli. Dar toks klausimas, o tai saugiose zonose galima /vesti komandą naudot?

Pasiskaityk pats, o ne gaisk mano laika dw 

  1. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiems žaidėjams. Komandą /vesti saugioje zonoje galima naudoti tik bėglio režimą turintiem žaidėjam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Adidas_Ricka rašė:

Pasiskaityk pats, o ne gaisk mano laika dw 

  1. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiems žaidėjams. Komandą /vesti saugioje zonoje galima naudoti tik bėglio režimą turintiem žaidėjam.

Tai jo free bėglį uždėjai, kai šrate buvau ir išvest mane dar gali nu neblogai,neblogai kur toliau judėsime su teisėsauga @Ernys_Myq O kai stabdei tikriausiai per toli buvai arba aš jau pastate buvau todėl man nerodė. Gero vakaro

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dwayne_Stevenson galėjo ir nepastebėti, kad buvo stabdomas dėl tokio greito įlėkimo į ginklinę. @Adidas_Ricka įspėju žodžiu, kad daugiau nebaustum už bėgimą tokioje situacijoje, kai bandoma sustabdyti žaidėją, kuris kaip tik tuo metu lenda į pastatą. Bėgimui reikia normalių ir tvirtų įrodymų, o šioje situacijoje to nelabai matau. 

13DkEEI.png

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...