Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edviix_Samp

Peikiu Iam_Leesin

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:  Edviix_Samp
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Iam_Leesin
3. Jūsų kaltinimai:  Nežinau su @Vairuotojas_Tomasis sedėjom TRV fūroje ir važiavome su tuščiu ginklų kroviniu į ginklų pasikrovimą ir va šitas atstovas, kuris daro ką nori ir kada sugalvojo iš niekur nieko pašaudyti tiek mane tiek Tomasį ir susprogdinti trv fūrą. Tomasis gali pasireikšt ir patvirtinti.

Nežinau kaip tokiem bispridielam galima valdžią imti. /patikrinti komanda betkada, db šaudyti betkur ir betkada dar pradėsit? Matosi kulkos dar, jog į fūrą šaudei, kai Tomasis tuo metu sėdėjo fūroje

Graudu. 000 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  
https://imgur.com/a/HVZtYFm

@Ernys_Myq

Redaguota nario Edviix_Samp
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas.

Pats šaudai, paskui papeikimus čia rašai  https://imgur.com/a/YrHDghn va dar https://imgur.com/a/iDDGSfJ. Matau, nepatinka veiksmas, tai gerai kitą kartą įtarimai ir į jailą. Dėl tos furos irgi negali žinoti ar pilna ar tuščia, kadangi /patikrinti nebegalima, nebent kaip bėga vairuotojas. Jau buvo Tomasis gerai šiandien apmovęs mane su tais ginklais. 😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma ne ta kryptimi važiavome, o link pasikrovimo, matosi net, antra šaudžiau tave 3-4min prieš tavo užpuolimą, mano ss daryti 49, tavo daryti 50, po visko, logus gali patikrinti jei reikia, o antras mano šaudymas buvo tada, kai mane užpuolei tu ir tiesiog tada jau gyniaus. Ir kam tada tą fūrą susprogdinti ir kam Tomasis užkliuvo? 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šitoje situacijoje galiu pakomentuoti tik tai, jog grįžau nuo išsikrovimo, pamačiau priekyje kažkas bėgioja ir fura stovi, norėjau padėti apšaudyti,  nes maniau kažkas veža ginklus, bet pasirodo buvo Vytas_Likes su tr.Detalių priekaba, o Iam_Leesin buvo surakines Edviix_Samp tai nebuvau supratęs dėl ko, tai stovėjau klausinėjau, poto Edvix įlipo surakintas g į fūra, Leesin išlaipino, ir nubėgo toliau, apšaudė fura ji sprogo bet priekaištų neturiu, daugiau vežti nežadėjau.  Daugiau po šita tema nieko nekomentuosiu. Pasakiau ką norėjau, tai ką mačiau savo akimis. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Edviix_Samp rašė:

Visų pirma ne ta kryptimi važiavome, o link pasikrovimo, matosi net, antra šaudžiau tave 3-4min prieš tavo užpuolimą, mano ss daryti 49, tavo daryti 50, po visko, logus gali patikrinti jei reikia, o antras mano šaudymas buvo tada, kai mane užpuolei tu ir tiesiog tada jau gyniaus. Ir kam tada tą fūrą susprogdinti ir kam Tomasis užkliuvo? 

Kam rašyti papeikimus, kai pats į juos atsakote ?

PSPq3pL.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...