Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Visma_Wtf

Peikiu Aivis_Vrc

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Aivis_Vrc
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Bendradarbiavimas su klanu, t.y su asmeniu, klaniškiu Jack_Howard. @Ernys_Myq
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimąhttps://medal.tv/clips/32442946/d1337mrLFl6g

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D išsigydyk tu gal , spaudima gavot ir papeikimus rašot jau :D atsigaukit va vidosas kad šaudau į ta howarda atsipeikėk.:D o tavo video vietoj kur šaudžiau į tave howardo nemačiau o paskui pats miriau ...

video :  

 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Aiviis_Vrcc rašė:

:D išsigydyk tu gal , spaudima gavot ir papeikimus rašot jau :D atsigaukit va vidosas kad šaudau į ta howarda atsipeikėk.:D o tavo video vietoj kur šaudžiau į tave howardo nemačiau o paskui pats miriau ...

video :  

 

:DDDD Po narkų aš irgi šaudyčiau, o paskiau net įkeltą video ištrinu :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

:DDDD Po narkų aš irgi šaudyčiau, o paskiau net įkeltą video ištrinu :DDD

:D :D po narkų sako atsigauk :D dar fotkė yra kai tu ppk parašiai kad mane tuo metu nušovė :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Aiviis_Vrcc rašė:

:D :D po narkų sako atsigauk :D dar fotkė yra kai tu ppk parašiai kad mane tuo metu nušovė :D 

Video 23:09 padarytas, tavo vidosas įkeltas po 23:24 minutės kaip narkotikai baigėsi, nepepezėk daugiau čia, neturiu ką daugiau pasakyt, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Visma_Wtf rašė:

Video 23:09 padarytas, tavo vidosas įkeltas po 23:24 minutės kaip narkotikai baigėsi, nepepezėk daugiau čia, neturiu ką daugiau pasakyt, sėkmės.

:D neprakaituok senelyzai , žnk nes man dar visa video reikėjo iškarpyt kuris truko 30+min :D taip kad fsio jasna eik kraujo spaudima matuotis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...