Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Carl_Phelps

Peikiu medikų direktorių Lukas_Founteris

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardisCarl Phelps 
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardisLukas Founteris
3. Jūsų kaltinimaiDirektorius nerodo jokios pagarbos nei sau nei serverio žaidėjams, direktorius neprižiūri firmos darbuotojų, daro tą patį ką daro darbuotojas, darbuotojas šaudo,direktorius taip pat,  poto persirenge abudu pasigydo su komanda /gyd ir poto vėl šaudo persirenge, manau toks elgesys nėra toliaruojamas tiek direktoriui tiek firmos darbuotojui. EDIT: Abu nėra karo klane nežinau kas kaip.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://streamable.com/6safqp

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

? bereikšmis papeikimas, negavai pavaduotojaus nereikia verkt :( kas man neleis šaudyt ? :) ne su darbine aprangą. Kitus atsakymus reportinsiu, kaip freepostą. GL.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Lukas_Founteris rašė:

? bereikšmis papeikimas, negavai pavaduotojaus nereikia verkt :( kas man neleis šaudyt ? :) ne su darbine aprangą. Kitus atsakymus reportinsiu, kaip freepostą. GL.

Papeikimas parašytas už nepriežiūra, persirenget šaudot pasigydot vėl šaudot, medikų komandos buvo įkištos, video viskas matosi :) Reportink ką nori papeikimas parašytas tinkamai su visais įrodymais :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Carl_Phelps rašė:

Papeikimas parašytas už nepriežiūra, persirenget šaudot pasigydot vėl šaudot, medikų komandos buvo įkištos, video viskas matosi :) Reportink ką nori papeikimas parašytas tinkamai su visais įrodymais :) 

P.S o kur čia, aš nematau, kad persirengdinėju ir gydau? Kažkas blogai, /kvieti 02 (priežastis)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Lukas_Founteris rašė:

P.S o kur čia, aš nematau, kad persirengdinėju ir gydau?

Video aiškiai matosi :)  PS, neesat karo klane DP sprendžia nefreepostinam. Laukiam verdikto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma, tai papeikimas išties nėra vertas būti priimtu. Šaudė direktorius, darbuotojas. Jeigu ne su darbine apranga, tikrai nematau nieko blogo. Tačiau jeigu šaudai, tai nepersirenginėji ir negydai. O, jeigu gydai - nešaudai. Pažeista ši taisyklė:

  1. Medikai naudoti darbo inventorių gali tik darbo metu ir tik darbo sumetimais. Negalima savivaliauti ligoninės ištekliais.

Nepriimčiau papeikimo, bet

prieš 3 valandas(-ų), Lukas_Founteris rašė:

P.S o kur čia, aš nematau, kad persirengdinėju ir gydau? Kažkas blogai, /kvieti 02 (priežastis)

[2020-09-15 14:44:00]: Panaudojo komanda: /gyd lee
[2020-09-15 14:44:20]: Panaudojo komanda: /agun
[2020-09-15 14:44:20]: Panaudojo komanda: /agun
[2020-09-15 14:44:58]: Sako: bbž nepraveš
[2020-09-15 14:45:00]: Panaudojo komanda: /persirengti
2020-09-15 14:45:04]: Panaudojo komanda: /gyd lee
[2020-09-15 14:45:05]: Panaudojo komanda: /persirengti
[2020-09-15 14:45:12]: Panaudojo komanda: /agun
[2020-09-15 14:45:51]: Panaudojo komanda: /persirengti
[2020-09-15 14:45:54]: Panaudojo komanda: /gyd lee

už klaidos nepripažinimą, darbuotojų nepriežiūrą, apsimetinėjimą durneliu, direktorius baudžiamas įspėjimu.

13DkEEI.png

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...