Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Hennessy_Vro

Skundžiu Direktorių prižiūrėtojus.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Hennessy_Vro
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė@Einaras_Bmw
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Sveiki nusprendžiau parašyti skundą dėl serverio direktorių nepriežiūros dėl kurios nukenčiu aš paprastas serverio žaidėjas. Tai viskas prasidėjo kaip su buvusiu medikų direktoriumi @Lukas_Founteries žaidžiau kauliuką. Tai tuo tarpu kol žaidėme kauliuką jis ėmė pinigus iš medikų darbo seifo ir iš jų su manimi žaidė. Po maždaug valandos iš manęs @Max_Tosha atėmė 10,000,000$ serverio valiutos (Čia) ir jo žodžiais (Čia). Taip pat po pokalbio su juo jis iššiepė mano visas žinutes parašydamas (Čia). Tai ko aš siekiu iš šio skundo ir prie ko čia @Einaras_Bmw ? Tai @Einaras_Bmw yra direktorių prižiūrėtojas (Neutraliu firmų. O @Ernys_Myq prižiūri ginklu prekeivius ir teisėsauga jei kas nežinojot) Tai mano siekis su šiuo skundu būtų jog man gražintumėte bet puse laimėtos sumos iš @Lukas_Founteries ir įspėtumėte arba nušalintumėte @Einaras_Bmw už firmos direktorių nepriežiūra kad daugiau tokie dalykai nepasikartotu. (Nenoriu kad į šį skundą atsakytų "savininkas"  @Max_Tosha kuris atėjo iš kito serverio ir viska daro atmestinai. Tad kreipiuosi į normalų serverio savininką @Invision_White
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: 10,000,000$ serverio valiutos 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Viskas viršui.

  • Patinka 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas. Atsakau aš, kadangi aš pranešiau Artūrui apie ištuštintą medikų seifą. Lukas_Founteris paskutinius pinigus pasiėmė kelios minutės prieš atsisakymą, todėl nebuvo įmanoma sužiūrėti to seifo ir greitai imtis kažkokių veiksmų. Pranešus Artūrui apie ištuštintą seifą, jis pasielgė kaip manantis, kad bus geriau. Nereikia labai ir dejuoti, savų pinigų tai neatėmė. Atėmė tik tuos, kuriuos Lukas pralošė. Būtum pralaimėjęs ir Lukas būtų gavęs Tavo pinigus, jie būtų buvę gražinti Tau atgal, kadangi žaista buvo iš firmos pinigų. 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

Labas. Atsakau aš, kadangi aš pranešiau Artūrui apie ištuštintą medikų seifą. Lukas_Founteris paskutinius pinigus pasiėmė kelios minutės prieš atsisakymą, todėl nebuvo įmanoma sužiūrėti to seifo ir greitai imtis kažkokių veiksmų. Pranešus Artūrui apie ištuštintą seifą, jis pasielgė kaip manantis, kad bus geriau. Nereikia labai ir dejuoti, savų pinigų tai neatėmė. Atėmė tik tuos, kuriuos Lukas pralošė. Būtum pralaimėjęs ir Lukas būtų gavęs Tavo pinigus, jie būtų buvę gražinti Tau atgal, kadangi žaista buvo iš firmos pinigų. 

Sveikas. Viskas galėjo būti numatoma jei jūs skirtumėte daugiau dėmesio direktorių rinkimuose ir kam duodat tą direktorių. O jei ir būčiau viską pralaimėjęs man niekas nieko nebūtų atidavę nes gi čia "Mano Kaltė"  Viskam yra įmanoma užbėgti už akių jei tam skiri dėmesio ir nedarai atmestinai. Jei su manim būtų susisiekta aš mielu noriu būčiau atidavęs puse sumos. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...